Wyświetlane 10 z 19
10 | 15 | 20

Turnus rehabilitacyjny Krysi

Krysia ma szansę wyjechać na turnus rehabilitacyjny. Jest on potrzebny do tego, by utrzymać sprawność fizyczną Dziewczynki. W trakcie turnusu Krysia będzie miała zapewnioną konsultację lekarską, a także dwa zabiegi lecznicze dziennie zgodnie z zaleceniami lekarza. (czytaj więcej)

0%
0%
0 zł z 1000 zł | Wpłaciło 0 osób

Seniorzy z dziećmi ratują tradycyjne sady

Jeden projekt trzy zadania! Rozwijamy współpracę międzypokoleniową, chronimy dawne odmiany drzew owocowych oraz dbamy o kultywowanie lokalnych tradycji i zwyczajów. Pomóż naszym najstarszym i najmłodszym przyjaciołom spotkać się, aby chronić kulturę i przyrodę pogórzańskich wsi. (czytaj więcej)

0.02%
0.02%
1 zł z 5000 zł | Wpłaciło 1 osób

Pomóż walczyć z rakiem

Lekarze po przeprowadzeniu badania postawili diagnozę, która była jak wyrok. Choroba nowotworowa, złośliwy guz piersi. Szok i niedowierzanie sparaliżowały mnie i moją rodzinę. Nie wiedzieliśmy co dalej. Byliśmy bezsilni i zrezygnowani. (czytaj więcej)

2.94%
2.94%
256 zł z 8720 zł | Wpłaciło 13 osób

Pomoc na specjalistyczne badanie genetyczne NGS (WES)

Czas działa na niekorzyść Tymka. Przez ograniczenia w normalnym chodzeniu nie może rozwijać się w sposób prawidłowy. (czytaj więcej)

9.28%
9.28%
285 zł z 3072 zł | Wpłaciło 6 osób

Pomoc na walkę z guzem mózgu

Wynik rezonansu magnetycznego był bezlitosny i jednoznacznie ujawnił guza mózgu. Po przeprowadzonej operacji oraz odczytaniu wyniku badania histopatologicznego zdiagnozowali guz komory IV- ependymoma C71.6 tzw. wyściółczak. (czytaj więcej)

29.48%
29.48%
566 zł z 1920 zł | Wpłaciło 18 osób

Turnus rehabilitacyjny Zuzia Górska

Turnus rehabilitacyjny, podczas którego Zuzka mogłaby codziennie korzystać z różnych form terapii, a także robić to, czego nie może zrobić w domu – poznać inne dzieci i uczestniczyć z nimi w zajęciach, łączących zabawę z terapią…  Miałaby też zajęcia sportowe, uczyła się jeździć na nartach. Tak bardzo chcielibyśmy jej to umożliwić, bo wiemy, że mimo starań sami nie jesteśmy jej w stanie dać tego, co da kontakt z innymi dziećmi i zajęcia z profesjonalnym terapeutą. Prosimy o pomoc, niczego więcej, jako rodzice Zuzi, nie chcemy niż tego, żeby nasza córeczka była zwyczajna… (czytaj więcej)

3.43%
3.43%
240 zł z 7000 zł | Wpłaciło 4 osób

Jak bardzo można skrzywdzić psa?

Łańcuch zabetonowany w ziemi, dość długi, ale co z tego - i tak jest za krótki, by pies schował się w budzie (do budy wchodzi mu tylko głowa). Za budą brzoza i jej cień, ale pies nie ma szans, by z niego skorzystać… A to wszystko na wielkiej, ogrodzonej działce na której para lekarzy buduje przychodnię z XXI wieku! (czytaj więcej)

32%
32%
640 zł z 2000 zł | Wpłaciło 19 osób

Ratujemy łapkę kalekiego Kapitana!

Niesprawiedliwe to bardzo i smutne, ale taki się urodził. Los tak chciał i to on zdecydował że akurat ten pies będzie inny. Nikt go nie pobił, nie skopał, nikt się nad nim nie znęcał, nie wbiegł też pod rozpędzone auto, czy ciągnik. To jego kalectwo jest wrodzone. Problem tylko w tym że jak podrósł i okazało się że łapka się sama nie naprawi, że trzeba by zapłacić słono za weta i jeszcze czasu sporo stracić, to ot tak, po prostu, pozbyto się niespełna rocznego szczeniaka, oddając go pod opiekę gminie. (czytaj więcej)

34.65%
34.65%
1386 zł z 4000 zł | Wpłaciło 32 osób

Marysia przez nikogo niekochana.

Marysia to Anioł, oaza spokoju, nigdy nie zrozumiemy dlaczego ktoś się jej pozbył. Jest wyjątkowym stworzeniem, wystarczy na nią spojrzeć. (czytaj więcej)

17%
17%
340 zł z 2000 zł | Wpłaciło 15 osób

Turnus rehabilitacyjny z nauką jazdy na nartach Jakub Kubaczka

Choroba odebrała chłopcu normalne dzieciństwo, postawiła mur oddzielający go od otoczenia, rodziny. Kubuś siedział w kącie pokoju i bawił się samochodzikiem. Nie reagował, gdy wołaliśmy. Nie odzywał się do nikogo. Zamykał w bezpiecznym kokonie własnego świata i nikogo do siebie nie dopuszczał. Nie pozwalał się do siebie zbliżyć. Na każdy dotyk reagował krzykiem. (czytaj więcej)

3.61%
3.61%
325 zł z 9000 zł | Wpłaciło 16 osób