Wyświetlane 3 z 3
10 | 15 | 20

Specjalistyczny sprzęt dla Krysi

Wciąż zbieramy fundusze na specjalistyczny sprzęt dla Krysi. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Zebraliśmy już 690 zł. Zakup sprzętu ułatwi codzienne funkcjonowanie rodziny. (czytaj więcej)

10%
10%
100 zł z 1000 zł zł | Wpłaciło 2 osób

Daj szansę Krysi!

Krysia potrzebuje naszej pomocy! Dziewczynka nie widzi, choruje na dziecięce porażenie mózgowe oraz wodogłowie. Zdiagnozowano u niej padaczkę i dysplazję oskrzelowo-płucną. Krysi mama przeszła bardzo skomplikowaną operację, po której nie może podnosić samodzielnie córki. Dlatego do codziennego funkcjonowania potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, mający pomóc Krysi wstać i przemieszczać się po domu. Każdy grosz jest na wagę złota. Wesprzyj mamę i córkę, ponieważ razem możemy tak wiele! (czytaj więcej)

26%
26%
1040 zł z 4000 zł | Wpłaciło 13 osób

Ratujmy małego Michałka!

Pani Ewa gdy się dowiedziała, że jest w ciąży była bardzo szczęśliwa, lecz niestety niedługo. Po badaniu, na które została skierowana jej świat legł w gruzach. Dowiedziała się, że jej nienarodzone dzieciątko jest bardzo chore. Dostała skierowanie na usunięcie ciąży lecz nie była wstanie tego zrobić, postanowiła , że urodzi, a potem będzie jak Bóg chce. Michałek swoje niemowlęce dzieciństwo większość czasu spędzał w szpitalu i za każdym razem rodzice słyszeli, że ich syn wkrótce umrze. Lecz Michałek walczy dzielnie i się nie poddaje. Chłopiec nie raczkuje, nie trzyma główki, nie słyszy, nie widzi na jedno oczko, nie gaworzy, ma niewydolność oddechową, jest karmiony sondą, oddycha przez rurkę tracheotomijną, ma padaczkę. Czasem się uśmiechnie, jakby wszystko rozumiał. (czytaj więcej)

1%
1%
15 zł z 1500,00 zł | Wpłaciło 2 osób