Wyświetlane 12 z 12
10 | 15 | 20

Budujemy wybieg dla 70-ciu kundelków!

Ja Ciapek Pospolity, Kundel Środkowoeuropejski, Pchlarz Polski, Burek Podwórek, pięknie się Państwu kłaniam, liżę brodę i nosek i proszę o złotóweczkę lub więcej, na płotek dzięki któremu będę sobie brykał całymi dniami z dziewczynami i chłopakami. Bo teraz to tylko awantury o ten kawałek podwórka. Przez to podwórko od kilku dni Rudy się do mnie nie odzywa. Obraził się na mnie, jakby był ode mnie lepszy, a on proszę Państwa taki sam Kundys jak ja! (czytaj więcej)

0%
0%
0 zł z 10000 zł | Wpłaciło 0 osób

ZBIÓRKA NA ROZBUDOWĘ STACJI RATOWNICZEJ GOPR W PODLESICACH

Fundacja GOPR prowadzi zbiórkę na rzecz rozbudowy Centralnej Stacji Ratowniczej Grupy Jurajskiej GOPR w Podlesicach. Celem naszej inicjatywy jest stworzenie profesjonalnej infrastruktury, w której ratownicy będą mogli ćwiczyć techniki stosowane podczas działań ratowniczych. (czytaj więcej)

0.01%
0.01%
10 zł z 75000 zł zł | Wpłaciło 1 osób

Zapełnij z nami tornistry!

Kolejny raz pragniemy pomóc naszym Podopiecznym rozpocząć nowy rok szkolny. Dlatego też wiedząc, iż zebranie wszystkich niezbędnych artykułów szkolnych jest niezwykle kosztowne, chcemy naszym Wychowankom indywidualnym, jak i tym mieszkającym w Placówkach zapełnić tornistry. (czytaj więcej)

0%
0%
0 zł z 2000 zł zł | Wpłaciło 0 osób

Specjalistyczny sprzęt dla Krysi

Wciąż zbieramy fundusze na specjalistyczny sprzęt dla Krysi. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Zebraliśmy już 690 zł. Zakup sprzętu ułatwi codzienne funkcjonowanie rodziny. (czytaj więcej)

10%
10%
100 zł z 1000 zł zł | Wpłaciło 2 osób

Daj szansę Krysi!

Krysia potrzebuje naszej pomocy! Dziewczynka nie widzi, choruje na dziecięce porażenie mózgowe oraz wodogłowie. Zdiagnozowano u niej padaczkę i dysplazję oskrzelowo-płucną. Krysi mama przeszła bardzo skomplikowaną operację, po której nie może podnosić samodzielnie córki. Dlatego do codziennego funkcjonowania potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, mający pomóc Krysi wstać i przemieszczać się po domu. Każdy grosz jest na wagę złota. Wesprzyj mamę i córkę, ponieważ razem możemy tak wiele! (czytaj więcej)

26%
26%
1040 zł z 4000 zł | Wpłaciło 13 osób

Biblia dla rodziny EDYCJA II

800 egzemplarzy Pisma Świętego dla rodzin Malgaskich. „Żywe i skuteczne jest Słowo Boże, ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić zmiany i myśli serca.” O. Marek Modrzewski po raz drugi prosi o wsparcie zakupu Biblii dla rodzin malgaskich. Skąd w ogóle zrodził się ten pomysł: Kilka lat temu, w niedziele, wracając z kościoła o. Marek spostrzegł, że bardzo łatwo jest rozróżnić Protestanta od Katolika. Osoba, która wraca do domu z porannej modlitwy, trzymająca w ręku Biblię to Protestant. (czytaj więcej)

0%
0%
0 zł z 17200 zł | Wpłaciło 0 osób

Ratujmy małego Michałka!

Pani Ewa gdy się dowiedziała, że jest w ciąży była bardzo szczęśliwa, lecz niestety niedługo. Po badaniu, na które została skierowana jej świat legł w gruzach. Dowiedziała się, że jej nienarodzone dzieciątko jest bardzo chore. Dostała skierowanie na usunięcie ciąży lecz nie była wstanie tego zrobić, postanowiła , że urodzi, a potem będzie jak Bóg chce. Michałek swoje niemowlęce dzieciństwo większość czasu spędzał w szpitalu i za każdym razem rodzice słyszeli, że ich syn wkrótce umrze. Lecz Michałek walczy dzielnie i się nie poddaje. Chłopiec nie raczkuje, nie trzyma główki, nie słyszy, nie widzi na jedno oczko, nie gaworzy, ma niewydolność oddechową, jest karmiony sondą, oddycha przez rurkę tracheotomijną, ma padaczkę. Czasem się uśmiechnie, jakby wszystko rozumiał. (czytaj więcej)

1%
1%
15 zł z 1500,00 zł | Wpłaciło 2 osób

Zbiórka pościeli, koców, odzieży

Potrzebne poszewki na pościel, koce, odzież dla Seniorów. (czytaj więcej)

Utrzymanie Centrum Wspólnotowego

Jeśli bliskie Ci są wartości solidarności społecznej i podzielasz nasze przekonanie, że inwestycja w człowieka jest najlepszą inwestycją to Zapraszamy do współpracy i podejmowania wspólnych działań na rzecz realizacji naszej misji. Zasadniczym celem powołania Stowarzyszenia jest wszechstronna pomoc wszystkim osobom, ze szczególnym uwzględnieniem osób bezdomnych w celu przywrócenia i doświadczenia wartości płynącej ze wspólnej pracy i życia w ramach realizacji celów statutowych. (czytaj więcej)

1.47%
1.47%
110 zł z 7500,00 zł zł | Wpłaciło 5 osób

Po 10 latach życia w domu wylądowała w schroniskowym kojcu.

Jest to historia o pewnej pięknej złocistej 2-3 miesięcznej suni, biegającej gdzieś tam w poszukiwaniu jedzenia. Ktoś się zlitował, rzucił skrawek chleba, jeszcze inny dał kawałek kiełbaski, inny zgłosił do gminy i tak śliczny szczeniaczek znalazł się w schronisku. Już nie musiała martwić się o to, czy coś zje, co prawda schronisko to nie dom, ale jedzenie było. Nie było jedynie CZŁOWIEKA, którego pragnęła tak jak każdy inny piesio. Nagle kojec stał się jej domem, każdego dnia stawała przy kratach w oczekiwaniu na osobę, która ją pokocha. Pragnęła tak niewiele, jedynie, zainteresowania, opieki, miłości. (czytaj więcej)

18.7%
18.7%
748 zł z 4000 zł | Wpłaciło 34 osób

Pomóż walczyć z rakiem

Aktualizacja [07-08-2018] Lekarze po przeprowadzeniu badania postawili diagnozę, która była jak wyrok. Choroba nowotworowa, złośliwy guz piersi. Szok i niedowierzanie sparaliżowały mnie i moją rodzinę. Nie wiedzieliśmy co dalej. Byliśmy bezsilni i zrezygnowani. (czytaj więcej)

25.63%
25.63%
2234.52 zł z 8720 zł | Wpłaciło 54 osób

POSZUKIWANY WOLONTARIUSZ

Zapraszamy chętnych do odbycia wolontariatu w Fundacji Pomagam. (czytaj więcej)