Piotr Wróbel

0zł/26000zł

0.00%

Piotr Wróbel

Cześć

Urodziłem się jako wcześniak. Dwa miesiące spędziłem w szpitalu. Teraz prawdopodobnie żyję we własnym świecie. Mi to w żaden sposób nie przeszkadza… Rodzice często wspominają, że chcieliby ze mną porozmawiać… Tak, jeszcze nie potrafię mówić… Autyzm dziecięcy to główna przyczyna mojego zachowania. Ale lekarze obiecują, że jeśli będę ładnie się przykładał i chodził na terapie, będzie dobrze.  Pomożesz mi w moim leczeniu?

Muzyczna miłość i walka o sprawoność

PILNE

20527zł/35000zł

58.65%

Małgorzata Szewczyk

Witajcie.

W styczniu zostałam mamą. Kilka dni po porodzie przeszłam operację kręgosłupa. Pooperacyjny paraliż odcinka piersiowego przyćmił radość i szczęście z narodzin synka. Teraz walczę o moją sprawność. Aby stanąć na nogach potrzebuję długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Wiem, że sukces okupiony jest poświęceniem, ciężką pracą i wytrwałością. Jednak teraz potrzebna jest mi też pomoc ludzi dobrej woli. Zapewniam Was, że każda darowizna da mi siłę do walki. Nie poddam się. Dam z siebie wszystko, by wrócić do zdrowia i dotychczasowego życia. Mam dla kogo żyć. Proszę o wsparcie!

Eleni Pawłowska

5000zł/5000zł

100.00%

Eleni Pawłowska

Cześć!

Proszę Was o pomoc… W ostatnim czasie, moje dotychczasowe życie całkowicie się zmieniło. Niewinnie powiększone węzły chłonne… Później diagnoza, Chłonniak Hodgkina w stopniu zaawansowanym. Na szczęście rokowania na całkowite wyleczenie są bardzo duże.  Jest jedno małe ale… muszę przyjmować  chemioterapię, co wiąże się z częstymi wyjazdami do Krakowa. Koszty związane z leczeniem i dojazdami przewyższają możliwości finansowe mojej rodziny.  Czy mogę liczyć na Wasze wsparcie?

 

 

Pomóż przetransportować 13 034 paczki pomocowe do Ukrainy 1

PILNE

40400zł/58000zł

69.66%

Pomoc Ukrainie

Nie wszyscy mogą, nie wszyscy zdążyli, nie wszyscy podjęli taką decyzję, by opuścić tereny wschodniej Ukrainy. Tak jak Pani Olga, która jest seniorką i opiekuje się chorym mężem. Zostali na miejscu. Gdy są bombardowania wiele czasu spędzają w piwnicy swojego domu, nie mając nikogo bliskiego. Mogą liczyć wyłącznie na pomoc sąsiadów i wolontariuszy. Takich historii jest wiele. Chcemy i możemy pomóc. Zapraszamy też Ciebie – dostarczmy razem paczki żywnościowe, higieniczne oraz dla małych dzieci do Ukrainy.

Zbiórka zrealizowana – więcej informacji

390zł/15000zł

2.60%

Tomasz

Cześć, tu Tomek! Na początek zadam Ci jedno pytanie? Czy masz pasje, które są Twoim całym światem? Turystyka górska, harcerstwo, wojsko to moje zamiłowania, do których jeszcze wrócę… Taką mam nadzieję… W lutym 2022 mój świat zatrzymał się… Zaczęło się niepozornie, od powiększonego węzła chłonnego, a skończyło na szokującej diagnozie: ostra białaczka szpikowa, z bardzo dużą leukocytozą. Teraz rytm mojego życia wyznaczają ciągłe badania i chemioterapia. Szkolną ławkę i przygotowania do matury zamieniłem na łóżko szpitalne. Dziś potrzebuję Twojej pomocy, może za kilka lat to ja pomogę Tobie?

Zbiórka materiałów medycznych i opatrunkowych dla Ukrainy

ZAKOŃCZONE

17155zł/20000zł

85.78%

Pomoc dla Ukrainy

Pomaganie to działanie! Dołącz do kolejnej zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie Sursum Corda, której celem jest zakup materiałów opatrunkowych i medycznych, potrzebnych do udzielania pomocy rannym na Ukrainie. Zebrane środki pozwolą zamówić bezpośrednio od dystrybutora jeszcze więcej materiałów medycznych, o jakie proszę Ukraińcy. Jako Stowarzyszenie zdecydowaliśmy o przekazaniu kolejnych 10.000 zł za realizację celu zbiórki. Od zebranych środków na pomoc Ukrainie, nie pobieramy żadnej prowizji. Dodatkowo, Stowarzyszenie Sursum Corda pokrywa koszty operacji finansowych związanych z płatnościami OnLine.