Milena Kubierska

PILNE

10zł/25000zł

0.04%

Milena Kubierska

Cześć, urodziłam się z oznakami niedorozwoju fizjologicznego, w bardzo ciężkim stanie z powodu patologii serca oraz niedotlenienia i niedokrwienia ośrodkowego układu nerwowego. Z czasem, o sobie dała znać padaczka objawowa, tak więc codziennie mam kilkakrotnie napady z drgawkami. Ze względu na przewlekłą niewydolność oddechową mam założoną tracheostomię. Zmagam się z chorobą von Willenbranda, czyli częstymi krwawieniami górnych dróg. Moja codzienność to naprawdę ogromna ilość leków przeciwpadaczkowych, przeciwdrgawkowych, przeciwbólowych oraz na krzepnięcie. Proszę o pomoc. Potrzebuje Waszego wsparcia! Pomóżcie mi i mojej rodzinie w naszej walce o moją sprawność.

Igor potrzebuje Twojego wsparcia do walki z nerczycą!

PILNE

655zł/12700zł

5.16%

Igor Mierzejewski

Cześć,

od ponad 13 lat zmagam się z nerczycą, czyli kłębuszkowym zapaleniem nerek. Mój organizm wydala za dużo białka oraz zatrzymuje za dużo sodu, przez co w moim ciele gromadzi się zbyt dużo wody. Obrzęki, opuchlizna, osłabienie, zatrzymywanie się moczu – już zdążyłem przyzwyczaić się do tych dolegliwości… Ale tak bardzo, bardzo chciałabym żyć i funkcjonować, jak moi rówieśnicy. Rodzice robią co w ich mocy, aby przychylić mi radości i zniwelować ból, ale bez Waszej pomocy nie dadzą rady sfinansować mojego leczenia. Pomożesz?

Oleksii Levchenko

PILNE

151zł/5000zł

3.02%

Oleksii Levchenko

Cześć,

choroby,  niepełnosprawność, a do tego brutalna napaść Rosji na mój ukochany kraj. Życie dość mocno mnie doświadcza…  Mimo, że mam 28 lat muszę liczyć na stałą pomoc mojej ukochanej mamy i 79-letniej babci. Od urodzenia zmagam się z mózgowym porażeniem dziecięcym, głuchotą i porażeniem dolnych kończyn. W ostatnim czasie polscy lekarze zdiagnozowali krótkowzroczność, astygmatyzm, zwyrodnienie siatkówki dziedziczne. Mama podjęła pracę w Polsce, ale koszty mojej rehabilitacji przewyższą nasze możliwości. Proszę Was o pomoc. Będę wdzięczny za każdą złotówką. Pilnie potrzebuję butów ortopedycznych, stałej rehabilitacji i Waszego wsparcia!

Mikołaj Lelito

0zł/23000zł

0.00%

Mikołaj Lelito

Cześć, tu Miki! 😀
Urodziłem się z dodatkowym, trzecim chromosomem 21. pary, czyli pewnie znanym wszystkim Zespołem Downa. Ze względu na moją wyjątkowość, bardzo często odwiedzam specjalistów, uczęszczam na rehabilitację. Cieszę się każdą chwilą spędzoną z rodzicami i moim kochanym rodzeństwem. Troszczą się o mnie ogromnie, ale wiem, że potrzebne jest nam wsparcie. Proszę Was, pomóżcie nam w mojej walce o sprawność. Sami nie damy rady. Koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe mojego taty, który pracuje ile sił, aby zapewnić nam dobre dzieciństwo. Mama musi opiekować się całą naszą, radosną czwórką. Proszę, uśmiechnij się do mnie i przekaż datek!

Dawid Gołyźniak

15293zł/65000zł

23.53%

Dawid Gołyźniak

Cześć, z tej strony Dawid! Od jakiegoś czasu walczę z nowotworem rdzenia kręgowego. Zmagam się również z niedowładem kończyn dolnych, który spowodowała operacja na rdzeniu kręgowym. Tak, obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim, ale mam nadzieję, że dzięki intensywnej rehabilitacji stanę jeszcze na nogach! Wierzę w to bardzo mocno, tak samo jak w Wasze dobre serca. Proszę o pomoc, potrzebuję Waszego wsparcia! Pomóżcie mi i mojej rodzinie w naszej walce o moją sprawność!

Kacper Szmit

PILNE

530zł/30000zł

1.77%

Kacper Szmit

Cześć, jestem Kacperek. Urodziłem się z wrodzoną wadą nóżki – stopą końsko-szpotawą. Od pierwszych dni mojego życia wytrwale ćwiczę, aby kiedyś postawić pierwszy krok. Wraz ze wzrostem pojawiły się kolejne komplikacje – asymetria ułożeniowa, osłabienie napięcia mięśniowego, skolioza dwułukowa rotacyjna. Nic z tego nie rozumiem, jestem jeszcze taki malutki, ale walczę! Bardzo się złoszczę, gdy mamusia zabiera mnie na rehabilitację, bo przecież nikt  mnie nie rozumie… Podczas moich długich i częstych ćwiczeń w domku często płaczemy z mamą, jednak nie poddaję się. Wierzę, że stanę na własnych nóżkach i będę mógł biegać, jak szalony. Wizyty lekarskie oraz rehabilitacje są bardzo kosztowne, dlatego chciałem Was poprosić o pomoc. Będę ogromnie wdzięczny!