Magdalena Czech

PILNE

180zł/36000zł

0.50%

Magdalena Czech

Zrobimy wszystko, aby zapewnić naszej ukochanej córeczce szczęśliwe życie, pełne radości i miłości. Wierzymy, że choroba z którą zmaga się nasza Madzia, nie będzie przeszkodą… Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w sfinansowaniu kosztów koniecznej rehabilitacji i terapii, które są kluczowe dla jej rozwoju, zwłaszcza w walce z Trisomią 21 (Zespołem Downa). Razem możemy zmienić życie Madzi! Każda wpłata liczy się ogromnie. Pięknie dziękujemy za pomoc! Rodzice

Paweł Jamro

PILNE

290zł/30000zł

0.97%

Paweł Jamro

Cześć! Po nieszczęśliwym wypadku moje życie stało się walką. Doznałem licznych urazów: złamania kości, kręgosłupa, uszkodzenia krtani, płuc i żeber. Potrzebuję intensywnej rehabilitacji, której koszty są ogromne. Proszę o wsparcie mojego leczenia. Proszę o przekazywanie 1,5% podatku lub wpłatę środków na pośrednictwem chcepomagac.org. Dziękuję również za dotychczasową pomoc, gdyż dzięki środkom zebranym na zrzutka.pl możemy pokryć koszty pierwszych miesięcy rehabilitacji. Każda pomoc jest dla mnie wielka. Dziękuję za wsparcie i zaufanie, że moja determinacja zaowocuje szybkim powrotem do zdrowia.

Piotr Mróz 1

PILNE

1051zł/6000zł

17.52%

Piotr Mróz

Nasz Piotr zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym i padaczką. Od lat walczymy z tą niełatwą chorobą. Pomimo starań, choroba postępuje, a COVID-19 jeszcze bardziej go osłabił. Robimy co w naszej mocy, aby zapewnić mu lepsze życie. Piotr nie może samodzielnie zaspokajać najbardziej podstawowych potrzeb. Konieczne jest stałe towarzystwo, 24 godziny na dobę. Piotruś kocha muzykę i zabawki. Prosimy o pomoc w dalszej walce. Rodzina

Maksymilian Janeczko

PILNE

20zł/12000zł

0.17%

Maksymilian Janeczko

Cześć! Jestem Maksiu i chciałbym podzielić się z Wami moją historią. „Moje drugie ja” to autyzm atopowy… Lubię śpiewać, tańczyć i uwielbiam zwierzęta. Czasami jest trudno.. Moje mięśnie są słabe, co sprawia, że chodzenie i zabawy są wyzwaniem. Nie lubię głośnych dźwięków, one przerażają mnie. Jedzenie też bywa trudne, a posiłki z łyżeczki to prawdziwe wyzwanie. Ale wiem, że z Waszą pomocą mogę pokonać te trudności. Potrzebuję terapii i specjalnych zajęć. Każda mała darowizna może pomóc mi rosnąć na silniejszego i szczęśliwszego chłopca. Z góry dziękuję za każdy uśmiech! Twoja pomoc sprawi, że moje życie stanie się lepsze!

Każdego dnia toczy walkę o swoje życie! 2

PILNE

210zł/25000zł

0.84%

Milena Kubierska

Cześć, urodziłam się z oznakami niedorozwoju fizjologicznego, w bardzo ciężkim stanie z powodu patologii serca oraz niedotlenienia i niedokrwienia ośrodkowego układu nerwowego. Z czasem, o sobie dała znać padaczka objawowa, tak więc codziennie mam kilkakrotnie napady z drgawkami. Ze względu na przewlekłą niewydolność oddechową mam założoną tracheostomię. Zmagam się z chorobą von Willenbranda, czyli częstymi krwawieniami górnych dróg. Moja codzienność to naprawdę ogromna ilość leków przeciwpadaczkowych, przeciwdrgawkowych, przeciwbólowych oraz na krzepnięcie. Proszę o pomoc. Potrzebuje Waszego wsparcia! Pomóżcie mi i mojej rodzinie w naszej walce o moją sprawność.

Igor potrzebuje Twojego wsparcia do walki z nerczycą!

PILNE

655zł/12700zł

5.16%

Igor Mierzejewski

Cześć,

od ponad 13 lat zmagam się z nerczycą, czyli kłębuszkowym zapaleniem nerek. Mój organizm wydala za dużo białka oraz zatrzymuje za dużo sodu, przez co w moim ciele gromadzi się zbyt dużo wody. Obrzęki, opuchlizna, osłabienie, zatrzymywanie się moczu – już zdążyłem przyzwyczaić się do tych dolegliwości… Ale tak bardzo, bardzo chciałabym żyć i funkcjonować, jak moi rówieśnicy. Rodzice robią co w ich mocy, aby przychylić mi radości i zniwelować ból, ale bez Waszej pomocy nie dadzą rady sfinansować mojego leczenia. Pomożesz?