Jak możemy pomóc?
FAQ
1. Czy serwis pobiera prowizje lub inne opłaty?
Chcepomagac.org nie pobiera żadnych prowizji od wpłat lub od wpłacającego Pomagającego, ani od żadnej z Organizacji, która wpłatę przyjmuje.
Przekazywane środki finansowe obarczone są jedynie prowizją narzucaną przez operatora systemu płatności (DotPay) na zasadach preferencyjnych. Jej wysokość waha się od 1,8% do 2,4% i zmniejsza wpłaconą kwotę na rzecz Organizacji i nie obciąża dodatkowo konta Pomagającego.
2. Jakie organizacje mogą zakładać konto w chcepomagac.org?
Dokładamy należytej staranności, aby podmioty, które za pośrednictwem naszego serwisu prowadzą akcje charytatywne lub zbiórki publiczne były wyłącznie wiarygodnymi organizacjami, cieszącymi się społecznym zaufaniem i posiadającymi odpowiednie doświadczenie w tego rodzaju działalności.
3. Jakie cele można ogłaszać w serwisie?
Platforma chcepomagac.org wspiera małe i średnie organizacje, które działają na rzecz różnych celów - osób chorych, bezdomnych, dzieci i dorosłych potrzebujących pomocy finansowej na dowolny cel oraz zwierząt. W naszym serwisie znajdziecie zbiórki na rzecz dzieci potrzebujących środków na leczenie lub rehabilitację, osób bezdomnych, porzuconych zwierząt, chorych koni a także wiele innych. Lista aktualnych zbiórek >>