Newsletter
Budujemy wybieg dla 70-ciu kundelków!
Pomogło 4 osób kwotą 225.39 zł (2.25%)
Pomogło 4 osób kwotą 225.39 zł (2.25%)
Potrzebne jeszcze:
9774.61 zł

Ja Ciapek Pospolity, Kundel Środkowoeuropejski, Pchlarz Polski, Burek Podwórek, pięknie się Państwu kłaniam, liżę brodę i nosek i proszę o złotóweczkę lub więcej, na płotek dzięki któremu będę sobie brykał całymi dniami z dziewczynami i chłopakami. Bo teraz to tylko awantury o ten kawałek podwórka. Przez to podwórko od kilku dni Rudy się do mnie nie odzywa. Obraził się na mnie, jakby był ode mnie lepszy, a on proszę Państwa taki sam Kundys jak ja!

Mamy przepiękną, ogromną działkę, po której biegać by mogły nasze ogony. Planowaliśmy na tej działce basen, piaskownice i całą masę innych atrakcji.

Mieliśmy też obietnicę, że gdy kupimy działkę, to za darmo dostaniemy materiały na budowę ogrodzenia. Obietnica się "ulotniła", a w związku z tym nasz plan na plac zabaw, pękł jak bańka mydlana. Teraz nasze psiaki mają do dyspozycji małe podwórko i wychodzą na dwór na raty, bo nie każdy z każdym potrafi się po psiemu dogadać. Poza tym, po każdym deszczu nasze podwórko wygląda jak bajoro. Zanim podwórko obeschnie psiaki siedzą zamknięte w Azylu 🙁
Mamy możliwości i bardzo chielibyśmy umilić zycie naszym podopiecznym.
Działka jest ogromna i żeby ją całą ogrodzić bezpiecznym 2 metrowym płotem, trzeba by było setek tysięcy. Zdecydowaliśmy ogrodzić część która przylega najbliżej do naszego Azylu. To będzie ok. 200 m ogrodzenia.

Dzwoniłam do różnych producentów, ludzi którzy ewentualnie mogliby nam doradzić jaki płot zbudować, najtańszym kosztem i żebyśmy nie wiem jak liczyli, to i tak będą ogromne pieniądze (minimum 10 tyś zł).

Na to, że uzbieramy tyle pieniążków nie liczymy, niemniej jednak spróbować musimy, bo jeśli nie spróbujemy nigdy się nie dowiemy czy było warto.

To 10 tyś zł to tylko materiały, płot będzie z palet obity blachą i sami go zbudujemy własnymi rękami...
Jeżeli tylko zamkniesz oczy i wyobrazisz sobie całe stado biegających po takiej działce bezdomnych kundelków, które jeszcze niedawno siedziały w schroniskach lub sterczały całymi dniami na łańcuchach, to może dorzucisz grosik lub dwa. A może pomożesz w zdobyciu tanich materiałów? Każda pomoc jest w chwili obecnej dla nas bezcenna...
Dziękujemy!


Możesz pomóc inaczej Pomogli nam
Dorota Krzyżaniak
20 zł
~ Anonimowy Darczyńca
5,39 zł
~ Anonimowy Darczyńca
100 zł
~ Anonimowy Darczyńca
100 zł