Newsletter
Pomóż walczyć z rakiem
Pomogło 13 osób kwotą 256 zł (2.94%)
Pomogło 13 osób kwotą 256 zł (2.94%)
Potrzebne jeszcze:
8464 zł
Facebook3k
Facebook
Twitter20
SHARE0

Lekarze po przeprowadzeniu badania postawili diagnozę, która była jak wyrok. Choroba nowotworowa, złośliwy guz piersi. Szok i niedowierzanie sparaliżowały mnie i moją rodzinę. Nie wiedzieliśmy co dalej. Byliśmy bezsilni i zrezygnowani.

Kiedy otrząsnęłam się po tym wszystkim uświadomiłam sobie, że życie przestało być takie samo jak dotychczas a każda chwila nabrała nowego wymiaru.

Podjęłam trudną walkę o życie, którą rozpoczęłam od przyjęcia chemioterapii. Cztery czerwone i dwanaście białych w sumie szesnaście. Przeszłam również operację.

Obecnie pozostaję pod opieką specjalistów z Kliniki Onkologicznej w Poznaniu, którzy nadzorują mój stan zdrowia i dbają o prawidłowe prowadzenie leczenia.

W walce wspiera mnie mąż i moje dzieci. Mam ich pięcioro. Są dla mnie całym życiem i zrobię wszystko co w mojej mocy aby nie zostały bez mamy. Najstarsze 21 lat, najmłodsze niecały roczek!

Jednak walka okazuje się bardzo trudnym wyzwaniem nie tylko dla mojego organizmu ale również dla całej rodziny. Jest bardzo dużym obciążeniem i tak skromnego budżetu domowego. Samodzielnie nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wydatkom związanym z leczeniem.

Koszty rehabilitacji - masażu limfatycznego ( dojazd ok. 60 km w dwie strony, masaż przynajmniej 1 raz w tygodniu), dojazdy do placówek medycznych i konsultacje medyczne z lekarzami (konsylium) nadzorującymi przebieg choroby nowotworowej (ok. 240 km w dwie strony częstotliwość w zależności od lekarzy). Koszty zakupu lekarstw i witamin przepisanych przez lekarzy. Koszty obejmują przewidywane roczne wydatki na leczenie i rehabilitację.

Dlatego bez wsparcia osób, które potrafią się dzielić, trudno będzie walczyć. Mam dla kogo walczyć by żyć, potrzebna jest tylko finansowa pomoc i wsparcie.

Możesz pomóc inaczej Pomogli nam
~ Anonimowy Darczyńca
1 zł
~ Anonimowy Darczyńca
20 zł
~ Anonimowy Darczyńca
20 zł
Katarzyna Chmielewska
20 zł
~ Anonimowy Darczyńca
10 zł
~ Anonimowy Darczyńca
10 zł
Katarzyna Miernikiewicz
30 zł
ANNA Krusiec
20 zł
Katarzyna Czerniakiewicz
20 zł
~ Anonimowy Darczyńca
20 zł
~ Anonimowy Darczyńca
50,00 zł
~ Anonimowy Darczyńca
5 zł
Monika SAKS
30 zł