KRS: nie dotyczy

Adres:
ul. Andersa 22
43-100 Tychy
woj.


Telefon: 797002979
www.akademiagkstychy.pl

NIP: 6462910857Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy

Co u nas słychać?

05/01/2016
Zakończyliśmy orgnizację Międzynarodowego Turnieju Tychy Cup 2012

W niedzielę zakończył się XIII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Tychy Cup 2012. W ostatniej odsłonie turnieju wystąpili zawodnicy rocznika 1998. Na parkiecie zameldowało się 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Wśród 14 latków wystąpiło 117 zawodników wśród których wybrano najlepszego bramkarza, zawodnika oraz strzelca turnieju. W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny Poloni Łaziska i AKS Chorzów 1-2. W finale spotkała się drużyna APN GKS Tychy z Polonią Bytom, który zakończył się wygraną bytomian 1-0. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - najlepszy zawodnik drużyny: 1. Polonia Bytom - Kamil Frontczak 2. APN GKS Tychy - Maciej Ostolski 3. AKS Chorzów - Dawid Niestrój 4. Polonia Łaziska - Daniel Augustyniak 5. Unia Racibórz - Nieckarz Łukasz 6. Jadwiga Kraków - Gasiak Kacper 7. APN GKS Tychy - Arkadiusz Wolak 8. Zapora Wapienica - Patryk Adamczyk 9. UKS GKS Tychy - Bam Dominik 10. Sokół Wola - Sanocki Filip Najlepszy zawodnik turnieju: Mariusz Smoliński (APN GKS Tychy) Najlepszy bramkarz turnieju: Bartosz Wójcik (Polonia Łaziska) Król Strzelców: Damian Rotuski (AKS Chorzów) Wszystkim uczestnikom gratulujemy startu w naszym turnieju i zapraszamy ponownie za rok, rodzicom dziękujemy za pomoc przy wydawaniu posiłków oraz za upieczenie pysznych ciast dla naszych gości i trenerów. Turniej odbył się pod patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Tychy, Marszałka Województwa Śląskiego, Wojewody Śląskiego a partnerem sportowym jest Spółka Tyski Sport i GKS Tychy. Współorganizatorzy MOSiR Tychy, Szkółki Partnerskie APN GKS Tychy.

05/01/2016
I Spotkanie Świąteczno Noworoczne

Jesteśmy w okresie Świąt Bożego Narodzenia dlatego organizujemy dla wszystkich zawodników Akademii GKS Tychy, oraz naszych Szkółek Partnerskich Gromu Tychy, MOSMu Tychy, Chrzciciela Tychy oraz Pioniera Tychy - I Święta z Akademią. Zapraszamy również wszystkich rodziców na to wyjątkowe świąteczne spotkanie, które odbędzie się 6 stycznia 2012 roku o godz. 18.30 w Hali Miejskiej przy ul. Piłsudskiego 12. Podczas uroczystej gali odbędzie się min. podsumowanie sportowo organizacyjne naszej pracy wręczenie wyróznień najlepszym zawodnikom oraz trenerom jak również wręczenie nagrody "Wdzięczność Młodych Serc" przez Kapitułę konkursu. Kto otrzyma to prestiżowe wyróżnienie dowiemy się wszyscy już 6 stycznia. Zaplanowana jest również część artystyczna połączona ze śpiewem najpiękniejszych Polskich Kolęd. Oczywiście nie zapomnimy o niespodziance świąteczno noworocznej dla wszystkich zawodników. W spotkaniu wezną udział zaproszeni goście, przyjaciele i sponsorzy naszej Akademii. Liczymy na udział około 800-900 uczestników i już teraz zapraszamy !

05/01/2016
II Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa za nami

W dniu 09.02.2013 r. w II Międzynarodowej Konferencji Szkoleniowej APN GKS Tychy uczestniczyło blisko 200 trenerów oraz gości zaproszonych na to wydarzenie. Konferencję otworzył w imieniu swoim oraz władz miasta Prezes Akademii GKS Tychy Marcin Kuśmierz, który jednocześnie poprowadził pierwszy wykład na temat Piłkarskiej Akademii Przedszkolaka - założenia programu. Po wykładzie zajęcia pokazowe na mobilnym boisku akademii przeprowadzili trenerzy Jarosław Ziemba oraz Remigiusz Smoliński. Dzieci z Pioniera i Gromu - Szkółek Partnerskich zaprezentowały się z dobrej strony przed liczną grupą trenerów. Następnie zajęcia poprowadzone zostały przez trenerów Akademii Bramkarskiej APN GKS Tychy Jacka Moskwę i Macieja Kowala, którzy pokazali w jaki sposób można włączyć bramkarzy do codziennego treningu oraz w jaki sposób prowadzimy bramkarzy w naszej Akademii. Wykład został poparty sesją praktyczną w której uczestniczyli zawodnicy Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Po krótkiej przerwie na parkiecie pojawił się Dyrektor Akdemii KKS Lech Poznań Marek Śledź, który szczegółowo opowiadał o współpracy drużyn młodzieżowych z pierwszym zespołem w klubie zawodowym w Poznaniu. Dodatkowo przybliżył słuchaczom jak funkcjonuje szkolenie w Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań, zakończony efektownym filmem. W kolejne odsłonie do słuchaczy zwrócił się Paweł Szczotka z COMSPORT, który prezentował nowoczesny program FTM do zarząrzania i przygotowania dokumentacji trenera zakończony pokazem praktycznym. Przed przerwą obiadową mogliśmy zobaczyć trenera Remco Ten Hoopena z NEC Nijmegen oraz KNVB. Trenera edukatroa w holenderskim związku, który po szczegółowym wykładzie na temat techniki funkcjonalej zaprezentował ćwiczenia w sesji praktycznej, w której uczestniczyli zawodnicy rocznika 2000 Chrzciciela Tychy - Szkółki Partnerskiej Akademii. Ostatni wykład i sesję praktyczną poprowadził trener Ryszard Robakiewicz - asystent trenera Kadry Olimpijskiej U-21 Marcina Dorny, który przedstawiał model pracy z Reprezentacją Polski U-17. W zajęciach praktycznych wzięli udział zawodnicy Śląskiej Ligi Juniorów Starszych. Całość konferencji podsumował trener Marek Wleciałowski - asystent Trenera Kadry Narodowej Waldemara Fornalika, który w kilku trafnych zdaniach podsumował wykłady, tematykę oraz sposób pracy trenerów w Polsce. Całą konferencję poprowadził Marcin Legwand - trener Śląskiej Ligi Juniorów Starszych. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć. Dziękujemy trenerom i gościom za udział i mnóstwo rozmów o piłce nożnej.


Aktualnie zbiera na


Zakres działalności

Nauka, edukacja, oświata i wychowanie
Krajoznawstwo oraz wypoczynek dzieci i młodzieży
Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu