Rajd Charytatywny sukcesem

Ogromne zainteresowanie, rodzinna atmosfera i co najważniejsze, realne wsparcie finansowe rodziny, która walczy o środki na rehabilitację i powrót do zdrowia sądeckiego sportowca Tomasza Brzeskiego. Z myślą o sądeckim sportowcu i triatloniście, któremu zbiórka pozwoli na sfinansowanie kilku tygodni rehabilitacji, zorganizowaliśmy Rajd Charytatywny.

Lokalna inicjatywa multiagencji Alwis&Secura oraz Fundacji Chcę Pomagać - Rajd Charytatywny dedykowany walczącemu o powrót do sprawności sportowcowi Tomkowi Brzeskiemu, zgromadził aż 155 uczestników.

Liczne wsparcie

W sobotni poranek 22 lipca na wyprawę do Bacówki nad Wierchomlą wybrali się pracownicy i agenci ubezpieczeniowi Alwis&Secura ze swoimi rodzinami i znajomymi, zaprzyjaźnieni pracownicy towarzystw ubezpieczeniowych oraz rodzina Tomka Brzeskiego - żona Agnieszka jako pierwsza wraz ze swoimi córkami rozpoczęła zawody w biegu na torze przeszkód.

Podczas wydarzenia zorganizowano zbiórkę, którą przekazano na rehabilitację Tomasza Brzeskiego. Jesteśmy dumni, że akcja na rzecz sądeckiego sportowca spotkała się z tak dużym odzewem. Łącznie udało się zebrać ponad 3 500 zł - mówi Wacław Migacz Prezes Alwis & Secura, firmy która była pomysłodawcą i sponsorem akcji i dodaje - wierzymy, że uda się uzbierać całość potrzebnej sumy poprzez platformę chcepomagac.org.

Wsparcie sadeckiego biegacza i triatlonisty

Tomasz Brzeski, sądecki biegacz górski, triathlonista, narciarz i kolarz 1 kwietnia podczas zawodów w skialpinizmie w Zakopanem przeżył dramatyczny wypadek. W trakcie zjazdu z dużą prędkością uderzył głową w skałę. Nieprzytomny trafił do krakowskiego szpitala, gdzie walczył o życie. W tym momencie sportowiec potrzebuje kosztownej i długiej rehabilitacji.

Imprezy zorganizowano z inicjatywy złotego sponsora platformy chcepomagac.org - agencji ubezpieczeniowej Alwis & Secura z Nowego Sącza, która pokryła koszt organizacji Rajdu Charytatywnego. Akcję wsparła także sądecka firma Animaniak organizując zabaw w plenerze dla dzieci oraz Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer wraz z Marią Wąsowicz Dyrektor - ds. ogólnopolskich, która była sponsorem stoiska z wata cukrową.

 

Każdy kto zechce pomóc, za kilka dni będzie mógł to zrobić za pośrednictwem platformy chcepomagac.org.

Testowa edycja