Nie wiesz jaką ścieżkę edukacyjną wybrać?

Nie wiesz jaką ścieżkę edukacyjną wybrać?
Masz pasję, które rozwijasz, albo którą chciał(a)byś rozwijać, jednak nie wiesz jak?
A może po prostu chciał(a)byś zwiedzić Warszawę, poznać interesujące osoby z całej Polski i przeżyć z nimi 4 niezapomniane dni?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco i dodatkowo jesteś uczniem III klasy gimnazjum lub I klasy szkoły ponadgimnazjalnej to gorąco Cię zachęcamy do udziału w X edycji projektu CEMS Chance! 

Czym jest CEMS Chance?

CEMS Chance X jest to ogólnopolski projekt, którego organizatorem jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Najbliższa X edycja odbędzie się w terminie 17-20 maja 2016 r. w Warszawie! W tym roku będzie ona wyjątkowa, ponieważ zostanie połączona ze zjazdem uczestników wszystkich dziewięciu edycji odbywającym się w dniach 20-21 maja.

CEMS Chance X trwa 4 dni, w czasie których jego uczestnicy biorą udział w:

  • - interesujących WARSZTATACH i SZKOLENIACH dotyczących m.in. doradztwa zawodowego, autoprezentacji, zarządzania czasem, czy specyfiki certyfikatów językowych.
  • - inspirujących PANELACH MOTYWACYJNYCH prowadzonych przez znane osoby ze świata biznesu, sportu, czy mediów, które dzięki swojej ciężkiej pracy i wytrwałemu dążeniu do    osiągnięcia celów odniosły sukces (dotychczasowymi gośćmi byli in. Dorota Wellman, Przemysław Babiarz, Rafał Brzozowski czy raper Flint)
  • - INTEGRACYJNYCH WYJŚCIACH połączonych z ZWIEDZANIEM WARSZAWY, in. do muzeów, parków naukowych, czy centrów rozrywki.

 

Udział w projekcie CEMS Chance jest BEZPŁATNY! Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu. Jako organizatorzy zapewniamy 24 godzinną opiekę nad uczestnikami od momentu ich przyjazdu do Warszawy, nocleg w hostelu, wyżywienie, ubezpieczenie i inne koszty związane z udziałem w projekcie.

Zapisy do projektu ruszają już 21 kwietnia 2016 roku!

Aby zgłosić się do projektu CEMS Chance należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w dniach
21 kwietnia – 4 maja
  na stronie www.cemschance.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 40 najlepszych formularzy, których autorki i autorzy zapraszani są do stolicy na 4 dni szkoleń i wyjątkowych spotkań.

W skrócie:
Co? CEMS Chance X
Gdzie? Warszawa, Szkoła Główna Handlowa
Kiedy? 17-20 maja 2016r.
Zapisy: www.cemschance.pl

Więcej informacji o CEMS CHANCE znajdziesz na stronie: www.cemschance.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/CEMSchance/.