Rajd Charytatywny dla Tomasza Brzeskiego

Fundacja Chcę Pomagać oraz agencja ubezpieczeniowa Alwis & Secura z Nowego Sącza 22 lipca organizują Rajd Charytatywny dedykowany walczącemu o powrót do sprawności sportowcowi Tomkowi Brzeskiemu.

Na wędrówkę do Bacówki nad Wierchomlą wyruszą pracownicy Alwis & Secura, agenci sieci i ich rodziny. Każdy z uczestników rajdu powinien samodzielnie dotrzeć na godz. 12 do Bacówki nad Wierchomlą. Na miejscu czekać już będzie ognisko z atrakcjami dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo pozytywnych emocji.
W trakcie rajdu zorganizowana będzie zbiórka z przeznaczeniem na rehabilitację Tomasza Brzeskiego - po symboliczne 10 zł od każdego uczestnika. Ponadto już za kilka dni akcje będzie można wesprzeć także za pośrednictwem platformy chcepomagac.org.

Tomasz Brzeski, sądecki biegacz górski, triathlonista, narciarz i kolarz 1 kwietnia podczas zawodów w skialpinizmie w Zakopanem przeżył dramatyczny wypadek. W trakcie zjazdu z dużą prędkością uderzył głową w skałę. Nieprzytomny trafił do krakowskiego szpitala, gdzie walczył o życie. W tym momencie sportowiec potrzebuje kosztownej i długiej rehabilitacji.

Koszty organizacji imprezy ponosi Alwis & Secura. Na rajd charytatywny można zapisać się TUTAJ.

 

Sprawdź również: Informacje dotyczące dojazdu/dojścia do Bacówki pod Wierchomlą