Fundacja For Animals

Fundacja For Animals aktywnie działa na rzecz porzuconych i skrzywdzonych zwierząt - organizuje leczenie i opiekę, poszukuje domów do adopcji, uczestniczy w akcjach interwencyjnych. Fundacja prowadzi również akcje sterylizacji i dokarmiania kotów wolno żyjących. (czytaj więcej)

Fundacja

Pomagamy tworzyć optymalne warunki dla rozwoju talentów dzieci i młodzieży, pełne wykorzystania ich potencjału, rozwijania pasji i osiągania sukcesów w obszarach ich zainteresowań oraz predyspozycji. Dajemy szansę podopiecznym na rozwinięcie skrzydeł, podążanie za marzeniami (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Pięć Zmysłów

Misją naszą jest wspieranie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Staramy się aby wsparcie to dotyczyło wszystkich dostępnych zmysłów (wzrok, smak, słuch, dotyk, węch). Aktualnie realizujemy długoterminowy projekt "Torba pełna książek". Czym jest "Torba (czytaj więcej)

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY

Nie chcemy zmieniać świata, tylko sprawić, by DZIECKO zobaczyło ten świat w lepszych barwach. Pragniemy z pozyskanych środków i przy współpracy DOROSŁYCH (firm i osób prywatnych), którzy pamiętają o tym, że kiedyś byli DZIEĆMI i mają we (czytaj więcej)

Fundacja Pociechom

  Jesteśmy Fundacją działającą nieprzerwanie od 1997 roku. Prowadzimy stajnię nad brzegiem Wisły w Warszawie. Podstawowym celem naszej Fundacji jest szeroko pojęte działanie na rzecz dobra dzieci i młodzieży. Tak więc, zarówno leczenie, rehabilitacja i profilaktyka, jak również (czytaj więcej)

Fundacja SMA

Fundacja SMA powstała w 2013 r. z inicjatywy grupy rodziców dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni (SMA), którzy zdecydowali się połączyć siły i doświadczenie w zarządzaniu projektami, aby wesprzeć walkę z chorobą. Na wzór podobnych organizacji zagranicznych, Fundacja wspomaga chorych (czytaj więcej)

FUNDACJA KOTIKOWO

Nasza fundacja dziala od 2-ch lat na terenie Gdańska. Nasze działania: 1) sterylizcja kotów 2) dokarmianie 3) stawianie kocich domów 4) leczenie 5)działania na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt 6)zwalczanie przejawów znęcania się nad zwierzętami (czytaj więcej)