Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY

Nie chcemy zmieniać świata, tylko sprawić, by DZIECKO zobaczyło ten świat w lepszych barwach. Pragniemy z pozyskanych środków i przy współpracy DOROSŁYCH (firm i osób prywatnych), którzy pamiętają o tym, że kiedyś byli DZIEĆMI i mają we (czytaj więcej)

Fundacja Pociechom

  Jesteśmy Fundacją działającą nieprzerwanie od 1997 roku. Prowadzimy stajnię nad brzegiem Wisły w Warszawie. Podstawowym celem naszej Fundacji jest szeroko pojęte działanie na rzecz dobra dzieci i młodzieży. Tak więc, zarówno leczenie, rehabilitacja i profilaktyka, jak również (czytaj więcej)

Fundacja SMA

Fundacja SMA powstała w 2013 r. z inicjatywy grupy rodziców dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni (SMA), którzy zdecydowali się połączyć siły i doświadczenie w zarządzaniu projektami, aby wesprzeć walkę z chorobą. Na wzór podobnych organizacji zagranicznych, Fundacja wspomaga chorych (czytaj więcej)

FUNDACJA KOTIKOWO

Nasza fundacja dziala od 2-ch lat na terenie Gdańska. Nasze działania: 1) sterylizcja kotów 2) dokarmianie 3) stawianie kocich domów 4) leczenie 5)działania na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt 6)zwalczanie przejawów znęcania się nad zwierzętami (czytaj więcej)

Fundacja

Fundacja „Dom Nadziei” od 18 lat otwiera drzwi do trzeźwości dzieciom i młodzieży uzależnionej od substancji psychoaktywnych. Ratujemy ich przed powolnym umieraniem, do którego prowadzi narkomania. Osoby wyleczone potrafią nawiązywać relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Stają (czytaj więcej)

Stowarzyszennie Ośrodek Wspierania Rodziny w Chełmie

Celem nadrzędnym Stowarzyszenia jest: Prowadzenie działalności społecznie użytecznej, Ochrona zdrowia społeczeństwa oraz wszechstronna pomoc świadczona na rzecz osób, rodzin i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym; Pomoc osobom wykluczonym społecznie, zwłaszcza: osobom uzależnionym, (czytaj więcej)

Fundacja Dzieci Orientu

Naszym priorytetem jest nieść pomoc sierotom i wdowom z Azji i Afryki Północnej.   Misja - wspieranie sierot, półsierot i biednych dzieci z Azji i Afryki Północnej ( tzw. Orientu) w ich potrzebach( wyżywienie, środki czystości, odzież, edukacja, (czytaj więcej)