Fundacja Azylu Koci Świat

Jesteśmy Fundacją prozwierzęcą połączoną z azylem. Celem naszego działania jest szeroko rozumiana pomoc - głównie kotom, ale także plaskatym psiakom (w typie ras shitzu i pekińczyk) ale jak się okazało również tym większym gabarytowo zwierzętom.. Koci Świat położony (czytaj więcej)

Fundacja Pomagam

<strong>Fundacja Pomagam</strong> powstała z końcem 2006 roku. Pomagamy przede wszystkim<strong> ciężko chorym dzieciom,</strong> których rodzice nie są w stanie sami sfinansować koniecznego leczenia i rehabilitacji, a także <strong>wychowankom placówek takich jak (czytaj więcej)

Zespół Folklorystyczny "LAZURKI"

ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY "LAZURKI" działa na warszawskim Bemowie pod kierunkiem Zofii Marcinek - od prawie 25 lat (od 1998 roku jako stowarzyszenie, od roku 2008 również jako OPP). Celem stowarzyszenia jest krzewienie polskiej tradycji narodowej i ludowej wśród (czytaj więcej)

Fundacja Mają Przyszłość

Powołanie Fundacji poprzedziły lata pracy wolontariackiej w stowarzyszeniach pomocy dzieciom chorym w Polsce i organizacjach działających na rzecz dzieci Afryki.   Główne cele Fundacji Mają Przyszłość 1. niesienie pomocy dzieciom dotkniętym poważnymi, trudnouleczalnymi schorzeniami (czytaj więcej)

Fundacja Wspierania Rozwoju Wspinaczki WSPINKA

Głównym zamysłem związanym z utworzeniem WSPINKI było upowszechnianie wspinaczki rodzinnej, poprzez m.in. instalację/wymianę asekuracji i zagospodarowywanie terenów skałkowych pozwalających na łatwą wspinaczkę. Szybko pojawiły się kolejne nowe pomysły, jak pozyskanie atrakcyjnych (czytaj więcej)

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Gdańsku

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Gdańsku powstał w 1993 roku jako jednostka podległa Komitetowi Ochrony Praw Dziecka – pierwszej polskiej organizacji tego typu. KOPD Gdańsk jest jednym z 24 oddziałów terenowych Komitetu, w których dzieci i ich rodziny mogą otrzymać (czytaj więcej)

Fundacja na rzecz ratownictwa specjalistycznego z wykorzystaniem psów

Fundacja na rzecz ratownictwa specjalistycznego z wykorzystaniem psów "IRMA" z siedzibą w Poznaniu prowadzi działania na rzecz ochrony zwierząt, środowiska, a także ludzi, poprzez szerzenie w społeczeństwie idei ratownictwa z wykorzystaniem psów.   Naszym (czytaj więcej)