Fundacja na Rzecz Ofiar Wypadków Komunikacyjnych i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym „Zielony liść”

Fundacja na Rzecz Ofiar Wypadków Komunikacyjnych i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym „ZIELONY LIŚĆ” powstała w 2001 roku w odpowiedzi na rozliczne trudności, z którymi konfrontuje się ofiara wypadku. Pomagamy bezpłatnie ofiarom wypadków drogowych. Obszarem (czytaj więcej)

RKS Mirków Konstancin

"Rozgrywki, mistrzostwa, zwycięstwa, klęski. Setki meczów, setki wyników. Przeżywaliśmy je każdej niedzieli, komentowaliśmy przez następny tydzień, aż do kolejnego spotkania tych, na których stawialiśmy – jako zawodnicy czy kibice. A teraz, kiedy, przychodzi (czytaj więcej)

Parafialny Uczniowski Katolicki Klub Sportowyc Chrzciciel Tychy

Chrzciciel Tychy to organizacja pozarządowa Uczniowski Klub Sportowy, który zrzesza dzieci z terenu miasta Tychy organizując pozalekcyjne zajęcia, obozy, szkolenie sportowe. Jest również organizatorem wielu imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Od 2011 roku jest Szkółką (czytaj więcej)

Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy

O rozwój i wsparcie dziecięco-młodzieżowego zaplecza GKS Tychy dba utworzona Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy. APN GKS to stowarzyszenie kultury fizycznej (uczniowski klub sportowy), zarejestrowane w marcu 2011 roku, założone przez działające w Tychach kluby sportowe szkolące dzieci: (czytaj więcej)