RKS Mirków Konstancin

"Rozgrywki, mistrzostwa, zwycięstwa, klęski. Setki meczów, setki wyników. Przeżywaliśmy je każdej niedzieli, komentowaliśmy przez następny tydzień, aż do kolejnego spotkania tych, na których stawialiśmy – jako zawodnicy czy kibice. A teraz, kiedy, przychodzi (czytaj więcej)

Parafialny Uczniowski Katolicki Klub Sportowyc Chrzciciel Tychy

Chrzciciel Tychy to organizacja pozarządowa Uczniowski Klub Sportowy, który zrzesza dzieci z terenu miasta Tychy organizując pozalekcyjne zajęcia, obozy, szkolenie sportowe. Jest również organizatorem wielu imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Od 2011 roku jest Szkółką (czytaj więcej)

Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy

O rozwój i wsparcie dziecięco-młodzieżowego zaplecza GKS Tychy dba utworzona Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy. APN GKS to stowarzyszenie kultury fizycznej (uczniowski klub sportowy), zarejestrowane w marcu 2011 roku, założone przez działające w Tychach kluby sportowe szkolące dzieci: (czytaj więcej)

Stowarzyszenie "Dla Miasta".

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych "Dla Miasta". (czytaj więcej)

Społeczny Komitet ds. AIDS

1.Prowadzenie działalności edukacyjnej ukierunkowanej na społeczeństwo jako takie, określone grupy społeczne, a także na autorytety i kręgi opiniotwórcze. 2.Gromadzenie i rozpowszechnianie informacji dotyczących całokształtu problematyki związanej z ze zdrowiem publicznym oraz wymiana doświadczeń (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Budujemy Nadzieję

Istniejemy, by nieść pomoc i nadzieję osobom potrzebującym. Naszym głównym celem jest odbudowanie w ludziach nadziei na lepsze jutro. Pomagamy dzieciom i młodzieży z rodzin ubogich oraz wieloproblemowych w zdobyciu odpowiedniego wykształcenia. Oferujemy im alternatywne (czytaj więcej)

Caritas Archidiecezji Wrocławskiej

Caritas Archidiecezji Wrocławskiej jest kościelną organizacją charytatywną. Jej misją jest wspieranie osób które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.   (czytaj więcej)

Fundacja Pomocy Rodzinie w Wychowaniu "Dom dla Dziecka"

Fundacja działa na terenie krakowskiej dzielnicy Podgórze od 2002 roku. Realizujemy zadania z zakresu pomocy i wsparcia osób potrzebujących.   Reintegrujemy osoby społecznie napiętnowane. Wspieramy je, by mogły w możliwie najprostszy sposób wrócić do (czytaj więcej)