Fundacja "Dziecko w Centrum"

Misją Fundacji „Dziecko w Centrum” jest inicjowanie, prowadzenie oraz promowanie wszelkich działań na rzecz budowania Świata Przyjaznego Dzieciom. Świata, w którym wszystkie dzieci otrzymują najlepsze z możliwych warunki startu życiowego, w którym ich bezpieczeństwo (czytaj więcej)

Fundacja Splotu Ramiennego

Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce Organizacją, wspomagającą dzieci, które doznały w trakcie porodu uszkodzenia nerwów splotu ramiennego. Rozpoczęliśmy swą działalność w listopadzie 2000 roku. Nawiązaliśmy współpracę z Zakładem Rehabilitacji w Szpitalu Dziecięcym (czytaj więcej)

Fundacja Złotowianka

Fundacja Złotowinaka powstała ze względu na co raz większą liczbę osob potrzebujących pomocy i wspacia. Początkowo swoją działalnością objąć mieliśmy tylko powiat złotowski, jednak dzięki prężnemu rozwojowi naszymi podopiecznymi są osoby z całej Poslki. Pomagamy przede wszystkim (czytaj więcej)

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Talentów ART PRO

Stowarzyszenie Art Pro powstało z myślą o uzdolnionych dzieciach z rodzin, których status materialny uniemożliwia rozwój talentów na miarę ich artystycznego potencjału.   Dobro dzieci upatrujemy nie tylko w ich socjalnym bezpieczeństwie, ale także w sferze (czytaj więcej)

Fundacja Evangelium Vitae

Główne działania Fundacji to: - prowadzenie wrocławskiego Okna Życia, do którego trafiło już 7 noworodków - wspieranie matek z małymi dziećmi poprzez nieodpłatne przekazywanie ubranek i innych artykułów dziecięcych z Banku Niemowlaka - prowadzenie Specjalistycznego (czytaj więcej)

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci opiekuje się wspaniałymi dziećmi. Każde z nich jest zupełnie inne, cudowne, pełne życia i nadziei. Wszystkie, niestety, są również chore. Cele statutowe Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci   Nieodpłatne wspieranie i świadczenie (czytaj więcej)

Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego

Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego powstała z konieczności. Po latach działalności doszliśmy do ściany. Fundacja jest trampoliną, która pozwoli nam tę ścianę przeskoczyć, ale o tym od początku…   Dzieło jest owocem działalności Braci Mniejszych Kapucynów, (czytaj więcej)

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym KOŁO W SUWAŁKACH

O Stowarzyszeniu Dlaczego powstaliśmy? Jesteśmy rodzicami mieszkającymi głównie na wsiach, gdzie dzieci niepełnosprawne, zwłaszcza te głębiej upośledzone, są w najtrudniejszej sytuacji. Szukaliśmy sposobów ,by pomóc swoim dzieciom i dlatego podjęliśmy decyzję (czytaj więcej)

Fundacja Oświatowa im. ks. St. Konarskiego

MISJA I CELE:   Od stuleci Zakon Pijarów kształtuje kolejne młode pokolenia. Stąd wiemy, że w każdym młodym człowieku drzemie potencjał, który tylko czeka, aby go wyzwolić.  Naszym celem jest uświadamianie społeczeństwu, że możliwości intelektualne (czytaj więcej)