Fundacja

Ja „Potrafię Pomóc” – a Ty? Fundacja „Potrafię Pomóc” na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi powstała dzięki wspólnej  inicjatywie rodziców dziesiątki dzieci. Podjęliśmy wspólne wyzwanie, wspólny (czytaj więcej)

Chrześcijańskie Stowarzyszenie

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Nasza Betania jest organizacją pozarządową, kierującą swoją działalność głównie na rzecz pomocy dzieciom z ubogich rodzin. Idea organizacji zawiera się w słowach zaczerpniętych z Ewangelii Mateusza: >>łaknącemu dać jeść, pragnącemu dać pić, (czytaj więcej)

Drzewickie Centrum Wolontariatu

"Niesienie pomocy czyni z nas prawdziwych ludzi." (J. Verne) (czytaj więcej)

Fundacja "Dziecko w Centrum"

Misją Fundacji „Dziecko w Centrum” jest inicjowanie, prowadzenie oraz promowanie wszelkich działań na rzecz budowania Świata Przyjaznego Dzieciom. Świata, w którym wszystkie dzieci otrzymują najlepsze z możliwych warunki startu życiowego, w którym ich bezpieczeństwo (czytaj więcej)

Fundacja Splotu Ramiennego

Jesteśmy pierwszą i jedyną w Polsce Organizacją, wspomagającą dzieci, które doznały w trakcie porodu uszkodzenia nerwów splotu ramiennego. Rozpoczęliśmy swą działalność w listopadzie 2000 roku. Nawiązaliśmy współpracę z Zakładem Rehabilitacji w Szpitalu Dziecięcym (czytaj więcej)

Fundacja Złotowianka

Fundacja Złotowinaka powstała ze względu na co raz większą liczbę osob potrzebujących pomocy i wspacia. Początkowo swoją działalnością objąć mieliśmy tylko powiat złotowski, jednak dzięki prężnemu rozwojowi naszymi podopiecznymi są osoby z całej Poslki. Pomagamy przede wszystkim (czytaj więcej)

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Talentów ART PRO

Stowarzyszenie Art Pro powstało z myślą o uzdolnionych dzieciach z rodzin, których status materialny uniemożliwia rozwój talentów na miarę ich artystycznego potencjału.   Dobro dzieci upatrujemy nie tylko w ich socjalnym bezpieczeństwie, ale także w sferze (czytaj więcej)

Fundacja Evangelium Vitae

Główne działania Fundacji to: - prowadzenie wrocławskiego Okna Życia, do którego trafiło już 7 noworodków - wspieranie matek z małymi dziećmi poprzez nieodpłatne przekazywanie ubranek i innych artykułów dziecięcych z Banku Niemowlaka - prowadzenie Specjalistycznego (czytaj więcej)

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci opiekuje się wspaniałymi dziećmi. Każde z nich jest zupełnie inne, cudowne, pełne życia i nadziei. Wszystkie, niestety, są również chore. Cele statutowe Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci   Nieodpłatne wspieranie i świadczenie (czytaj więcej)

Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego

Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego powstała z konieczności. Po latach działalności doszliśmy do ściany. Fundacja jest trampoliną, która pozwoli nam tę ścianę przeskoczyć, ale o tym od początku…   Dzieło jest owocem działalności Braci Mniejszych Kapucynów, (czytaj więcej)