Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Talentów ART PRO

Stowarzyszenie Art Pro powstało z myślą o uzdolnionych dzieciach z rodzin, których status materialny uniemożliwia rozwój talentów na miarę ich artystycznego potencjału.   Dobro dzieci upatrujemy nie tylko w ich socjalnym bezpieczeństwie, ale także w sferze (czytaj więcej)

Fundacja Evangelium Vitae

Główne działania Fundacji to: - prowadzenie wrocławskiego Okna Życia, do którego trafiło już 7 noworodków - wspieranie matek z małymi dziećmi poprzez nieodpłatne przekazywanie ubranek i innych artykułów dziecięcych z Banku Niemowlaka - prowadzenie Specjalistycznego (czytaj więcej)

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci opiekuje się wspaniałymi dziećmi. Każde z nich jest zupełnie inne, cudowne, pełne życia i nadziei. Wszystkie, niestety, są również chore. Cele statutowe Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci   Nieodpłatne wspieranie i świadczenie (czytaj więcej)

Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego

Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego powstała z konieczności. Po latach działalności doszliśmy do ściany. Fundacja jest trampoliną, która pozwoli nam tę ścianę przeskoczyć, ale o tym od początku…   Dzieło jest owocem działalności Braci Mniejszych Kapucynów, (czytaj więcej)

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym KOŁO W SUWAŁKACH

O Stowarzyszeniu Dlaczego powstaliśmy? Jesteśmy rodzicami mieszkającymi głównie na wsiach, gdzie dzieci niepełnosprawne, zwłaszcza te głębiej upośledzone, są w najtrudniejszej sytuacji. Szukaliśmy sposobów ,by pomóc swoim dzieciom i dlatego podjęliśmy decyzję (czytaj więcej)

Fundacja Oświatowa im. ks. St. Konarskiego

MISJA I CELE:   Od stuleci Zakon Pijarów kształtuje kolejne młode pokolenia. Stąd wiemy, że w każdym młodym człowieku drzemie potencjał, który tylko czeka, aby go wyzwolić.  Naszym celem jest uświadamianie społeczeństwu, że możliwości intelektualne (czytaj więcej)

Fundacja imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

Misja PODAJ DALEJ to zgrana grupa sprawnych i niepełnosprawnych osób myślących pozytywnie, tworzących organizację pożytku publicznego. Usamodzielniamy osoby niepełnosprawne i angażujemy ich otoczenie oraz społeczności lokalne. Wsparcie obejmuje aktywizację społeczną, zawodową (czytaj więcej)

Fundacja D.O.M.

Fundacja D.O.M.-od 1991 roku działa na rzecz dobra ludzi ubogich,bezrobotnych i bezdomnych w stolicy i rejonach Polski dotkniętych biedą.Dla ubogiej młodzieży organizuje zajęcia pozalekcyjne,dożywianie kolonie. Od 1995 roku prowadzimy w Warszawie na Ochocie przy ulicy Grójeckiej 20b Punkt (czytaj więcej)

Fundacja "Azyl Nadziei" dla zwierząt potrzebujących pomocy

Aktualnie pod opieką fundacji znajduje się około 150 zwierząt, część w przytulisku, część w domu tymczasowym pod Opolem, część dokarmiana jako zwierzęta wolnożyjące. Do fundacji najczęściej trafiają koty, a także psy. Zdarzają się też fretki, świnki morskie, króliki, (czytaj więcej)