Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym KOŁO W SUWAŁKACH

O Stowarzyszeniu Dlaczego powstaliśmy? Jesteśmy rodzicami mieszkającymi głównie na wsiach, gdzie dzieci niepełnosprawne, zwłaszcza te głębiej upośledzone, są w najtrudniejszej sytuacji. Szukaliśmy sposobów ,by pomóc swoim dzieciom i dlatego podjęliśmy decyzję (czytaj więcej)

Fundacja Oświatowa im. ks. St. Konarskiego

MISJA I CELE:   Od stuleci Zakon Pijarów kształtuje kolejne młode pokolenia. Stąd wiemy, że w każdym młodym człowieku drzemie potencjał, który tylko czeka, aby go wyzwolić.  Naszym celem jest uświadamianie społeczeństwu, że możliwości intelektualne (czytaj więcej)

Fundacja imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

Misja PODAJ DALEJ to zgrana grupa sprawnych i niepełnosprawnych osób myślących pozytywnie, tworzących organizację pożytku publicznego. Usamodzielniamy osoby niepełnosprawne i angażujemy ich otoczenie oraz społeczności lokalne. Wsparcie obejmuje aktywizację społeczną, zawodową (czytaj więcej)

Fundacja D.O.M.

Fundacja D.O.M.-od 1991 roku działa na rzecz dobra ludzi ubogich,bezrobotnych i bezdomnych w stolicy i rejonach Polski dotkniętych biedą.Dla ubogiej młodzieży organizuje zajęcia pozalekcyjne,dożywianie kolonie. Od 1995 roku prowadzimy w Warszawie na Ochocie przy ulicy Grójeckiej 20b Punkt (czytaj więcej)

Fundacja "Azyl Nadziei" dla zwierząt potrzebujących pomocy

Aktualnie pod opieką fundacji znajduje się około 150 zwierząt, część w przytulisku, część w domu tymczasowym pod Opolem, część dokarmiana jako zwierzęta wolnożyjące. Do fundacji najczęściej trafiają koty, a także psy. Zdarzają się też fretki, świnki morskie, króliki, (czytaj więcej)

Fundacja Pomocy Dzieciom

Fundacja "Pomagamy z uśmiechem" powstała z potrzeby serca.   Trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy ciężka choroba dziecka to dla wielu polskich rodzin dramat nie tylko w wymiarze emocjonalnym, ale i materialnym. Skomplikowane zabiegi operacyjne, (czytaj więcej)

Fundacja "Liczy się każdy z nas"

Fundacja Chrześcijańska "Liczy się każdy z nas" powstała na mocy aktu notarialnego 1 lipca 2011 roku w Gdyni. Fundatorem jest Paulina Górnicka.   Głównym celem Fundacji jest wspieranie i rozwój przedsiębiorczości wśród osób niepełnosprawnych, (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie

Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele, pracujemy dla was od 10 lat. Ten mały jubileusz zaznaczył się niewymierną służbą na rzecz dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach klubów Wolna i Młoda Strefa z terenu Województwa Świętokrzyskiego, pacjentów ośrodka leczenia (czytaj więcej)

Stoważyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży WROCŁAWSKA GALERIA MŁODYCH

W galerii dzieci mają okazję rozwijać swoją wyobraźnię i zdolności artystyczne poprzez szereg niekonwencjonalnych warsztatów z wykorzystaniem literatury, malarstwa, ceramiki i grafiki Stowarzyszenie prowadzi pozaszkolną edukację artystyczną dzieci i młodzieży w wieku 7 do 16 roku (czytaj więcej)