Fundacja Bariera

Działalność Fundacji skupia się na pomocy osobom niepełnosprawnym, ze szczególnym uwzględnieniem ofiar wypadków. Fundacja zatrudnia osoby niepełnosprawne i wspiera te osoby w poszukiwaniu pracy na wolnym rynku. Ponadto Fundacja zajmuje się organizacją imprez kulturalnych, sportowych (czytaj więcej)

Toruńskie Towarzystwo Fortyfikacyjne

Toruńskie Towarzystwo Fortyfikacyjne zajmuje się aktywną ochroną fortyfikacji, ich badaniem i popularyzacją.Działalność nasza skupia się wokół Muzeum Fortyfikacji Pancernej Twierdzy Toruń - tworzonego skansenu militarnego. Skansen obejmuje wycinek pasa fortecznego twierdzy z XIXw. dziełami (czytaj więcej)

Fundacja Junior

Fundacja Junior rozpoczęła swoją działalność w roku 2011, oficjalnie uznanym przez Komisję Europejską za Europejski Rok Wolontariatu. Jesteśmy organizacją pozarządową o charakterze non-profit, opierającą swe działania na zaangażowaniu wolontariuszy. MISJA Naszą misją jest (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Oblacka Pomoc Misjom "LUMEN CARITATIS"

Celem Stowarzyszenia jest: 1) Troska o ludzi w krajach misyjnych powierzonych posłudze misjonarskiej Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, tzn. świadczenie pomocy charytatywnej w krajach misyjnych, dla: a) głodnych, b) bezdomnych, c) dotkniętych chorobami, d) sierot, e) (czytaj więcej)

Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej

Powstałe 5 marca 2002 r. Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej z siedzibą w Krakowie jest ogólnopolską organizacją o charakterze non-profit, zrzeszającą osoby czynnie realizujące terapię behawioralną. Osobowość prawną stowarzyszenie uzyskało poprzez wpis do Krajowego Rejestru (czytaj więcej)

Koło Pomocy Dzieciom Młodzieży o Niepełnej Sprawności Ruchowej

Koło powstało w 1983 roku z inicjatywy rodziców dzieci niepełnosprawnych Zarząd Koła to rodzice dzieci niepełnosprawnych. Wszyscy pracują społecznie. Koło gromadzi środki na sprzęt rehabilitacyjny, dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych, wózki inwalidzkie, zabiegi (czytaj więcej)

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

Wszystkich młodych ludzi chcących aktywnie i bezpiecznie spędzać wolny czas na treningach zaprasza shihan Artur Więzowski 5 DAN - wychowawca medalistów Międzynarodowych Turniejów Karate. Shihan Więzowski był współzałożycielem Oyama Karate na Litwie. Wielokrotnie był nominowany (czytaj więcej)

Stowarzyszenie "Misja Dworcowa" im. ks. Jana Schneidera

Stowarzyszenie „Misja Dworcowa” pomaga dziewczętom i kobietom w trudnych sytuacjach życiowych. Bo zawsze jest wyjście z kryzysu. Trzeba w to uwierzyć i umieć skorzystać z oferowanego wsparcia. Stowarzyszenie „Misja Dworcowa” powstało 1 września 2003 roku, a status (czytaj więcej)