Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz tworzenia jak najkorzystniejszych warunków do pełnego, fizycznego i osobowego rozwoju ludzi niepełnosprawnych oraz aktywnego i godnego uczestnictwa ich w życiu społecznym, a także pomoc ich rodzinom.      Stowarzyszenie jest organizacją (czytaj więcej)

OGÓLNOPOLSKA ORGANIZACJA NA RZECZ WALKI Z RAKIEM SZYJKI MACICY ,,KWIAT KOBIECOŚCI''

"Pozytywnym skutkiem ubocznym naszej choroby jest powstanie tej Organizacji" {Ida Karpińska, Prezes i Założyciel Kwiatu Kobiecości} Kwiat Kobiecości to Ogólnopolska Organizacja na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy, która działa od 2006 roku. Powstała z inicjatyw (czytaj więcej)

Ośrodek Działań Ekologicznych

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" powstał w 1993 roku, w 1997 roku został zarejestrowany jako samodzielne stowarzyszenie, w 2004 roku uzyskał status organizacji pożytku publicznego. Jest organizacją społeczną, apolityczną, nie nastawioną na zysk (non-profit), całkowicie niezależną (czytaj więcej)

Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze

Jesteśmy Fundacją ekologiczną i zgodnie ze statutem: „Celem Fundacji jest propagowanie i realizowanie działań na rzecz ochrony przyrody i środowiska Polski i świata”. W praktyce, wzorujemy się na brytyjskich i amerykańskich tzw. „wildlife trustach” – organizacjach (czytaj więcej)

Fundacja Pomocy Dzieciom

Organizujemy codzienną, systematyczną i kompleksową rehabilitację oraz leczenie dzieci niepełnosprawnych i zagrożonych niepełnosprawnością. Prowadzimy Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjne dla Dzieci, w którym organizowane jest wczesne wspomaganie rozwoju małych dzieci, od 0 do 7 lat, (czytaj więcej)

Fundacja "Dla Schronisk"

Fundacja „Dla Schronisk” jest legalnie działającą Fundacją na terenie Polski i poza jej granicami, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym w Krakowie. Powstała z inicjatywy grupy ludzi kochających zwierzęta i niemogących znieść bezczynności wobec krzywdy wyrządzanej zwierzętom (czytaj więcej)

Fundacja Autika - oswajamy autyzm

Fundacja Autika jest organizacją pozarządową, powstałą 29 grudnia 2011 r. z inicjatywy rodziców dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera. Jej misją jest niesienie wszelkiej pomocy - dzieciom i dorosłym osobom ze spektrum autyzmu i zaburzeniami pokrewnymi i ich rodzinom oraz wypracowywanie (czytaj więcej)

Teen Challenge Winiarczykówka

JESTESMY CZĘŚCIĄ <strong>TEEN CHALLENGE POLSKA</strong><br /> <br /> <strong>POMAGAMY OSOBOM BEZDOMNYM WYCHODZIĆ Z BEZDOMNOŚCI</strong> -  <u><strong>przyłącz się do nas, też możesz to robić</strong></u>.<br /> <br /> <strong>Teen (czytaj więcej)

Fundacja Pomocy Osobom z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu oraz Ich Rodzinom SILENTIO

W ramach swojej działalności Fundacja Silentio finansuje: -leczenie, rehabilitację i edukację osób autystycznych, -turnusy rehabilitacyjne, -pomoc w opiece nad osobami autystycznymi w ich środowisku domowym, ponieważ często wymagają stałego, indywidualnego wsparcia, -gromadzi środki (czytaj więcej)

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym "Żurawinka"

  Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym powstało w 1993 roku z inicjatywy opiekunów osób niepełnosprawnych, którzy do dziś, pracując społecznie, zarządzają organizacją - w dowód uznania otrzymali tytuł Poznańskiego Wolontariusza Roku 2009 (czytaj więcej)