Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze

Jesteśmy Fundacją ekologiczną i zgodnie ze statutem: „Celem Fundacji jest propagowanie i realizowanie działań na rzecz ochrony przyrody i środowiska Polski i świata”. W praktyce, wzorujemy się na brytyjskich i amerykańskich tzw. „wildlife trustach” – organizacjach (czytaj więcej)

Fundacja Pomocy Dzieciom

Organizujemy codzienną, systematyczną i kompleksową rehabilitację oraz leczenie dzieci niepełnosprawnych i zagrożonych niepełnosprawnością. Prowadzimy Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjne dla Dzieci, w którym organizowane jest wczesne wspomaganie rozwoju małych dzieci, od 0 do 7 lat, (czytaj więcej)

Fundacja "Dla Schronisk"

Fundacja „Dla Schronisk” jest legalnie działającą Fundacją na terenie Polski i poza jej granicami, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym w Krakowie. Powstała z inicjatywy grupy ludzi kochających zwierzęta i niemogących znieść bezczynności wobec krzywdy wyrządzanej zwierzętom (czytaj więcej)

Fundacja Autika - oswajamy autyzm

Fundacja Autika jest organizacją pozarządową, powstałą 29 grudnia 2011 r. z inicjatywy rodziców dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera. Jej misją jest niesienie wszelkiej pomocy - dzieciom i dorosłym osobom ze spektrum autyzmu i zaburzeniami pokrewnymi i ich rodzinom oraz wypracowywanie (czytaj więcej)

Teen Challenge Winiarczykówka

JESTESMY CZĘŚCIĄ <strong>TEEN CHALLENGE POLSKA</strong><br /> <br /> <strong>POMAGAMY OSOBOM BEZDOMNYM WYCHODZIĆ Z BEZDOMNOŚCI</strong> -  <u><strong>przyłącz się do nas, też możesz to robić</strong></u>.<br /> <br /> <strong>Teen (czytaj więcej)

Fundacja Pomocy Osobom z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu oraz Ich Rodzinom SILENTIO

W ramach swojej działalności Fundacja Silentio finansuje: -leczenie, rehabilitację i edukację osób autystycznych, -turnusy rehabilitacyjne, -pomoc w opiece nad osobami autystycznymi w ich środowisku domowym, ponieważ często wymagają stałego, indywidualnego wsparcia, -gromadzi środki (czytaj więcej)

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym "Żurawinka"

  Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym powstało w 1993 roku z inicjatywy opiekunów osób niepełnosprawnych, którzy do dziś, pracując społecznie, zarządzają organizacją - w dowód uznania otrzymali tytuł Poznańskiego Wolontariusza Roku 2009 (czytaj więcej)

Dignitas Dolentium

Stowarzyszenie Dignitas Dolentium zajmuje się pomocą śmiertelnie i nieuleczalnie chorym na stwardnienie boczne zanikowe (SLA/MND). Jesteśmy organizacją utworzoną przez chorych i ich rodziny, których łączy chęć pomocy ludziom dotkniętym dramatem SLA. Wiemy nie tylko jak ciężka jest ta choroba (czytaj więcej)

Fundacja PRZYJACIELE

Fundacja „Przyjaciele” jest Organizacją Pożytku Publicznego działającą na rzecz osób niepełnosprawnych od 2002 roku. Jej powstaniu towarzyszyła idea oparcia się na możliwościach, a nie na ograniczeniach osób z dysfunkcjami. Otaczamy opieką niepełnosprawnych twórców kultury polskiej (czytaj więcej)

Teen Challenge

Początki Misji "Teen Challenge" sięgają lat 50-tych, kiedy to Pastor Dawid Willkerson rozpoczął pracę wśród gangów młodzieżowych w USA. W miarę rozwoju działalności Willkerson doszedł do wniosku, że najgroźniejszym problemem społecznym, który wśród członków gangów występował (czytaj więcej)