Dignitas Dolentium

Stowarzyszenie Dignitas Dolentium zajmuje się pomocą śmiertelnie i nieuleczalnie chorym na stwardnienie boczne zanikowe (SLA/MND). Jesteśmy organizacją utworzoną przez chorych i ich rodziny, których łączy chęć pomocy ludziom dotkniętym dramatem SLA. Wiemy nie tylko jak ciężka jest ta choroba (czytaj więcej)

Fundacja PRZYJACIELE

Fundacja „Przyjaciele” jest Organizacją Pożytku Publicznego działającą na rzecz osób niepełnosprawnych od 2002 roku. Jej powstaniu towarzyszyła idea oparcia się na możliwościach, a nie na ograniczeniach osób z dysfunkcjami. Otaczamy opieką niepełnosprawnych twórców kultury polskiej (czytaj więcej)

Teen Challenge

Początki Misji "Teen Challenge" sięgają lat 50-tych, kiedy to Pastor Dawid Willkerson rozpoczął pracę wśród gangów młodzieżowych w USA. W miarę rozwoju działalności Willkerson doszedł do wniosku, że najgroźniejszym problemem społecznym, który wśród członków gangów występował (czytaj więcej)

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo

NASZA MISJA   Od ponad 20 lat działamy na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. Naszą misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka. Człowieka silnej wiary, świadomego patriotę i obywatela, sprawnego w działaniu społecznym i gospodarczym.   JAK (czytaj więcej)

Fundacja Ludzki Świat

Fundacja „Ludzki Świat” jest owocem wyprawy do Mongolii, która odbyła się w 2010r. Pomysł był prosty. Pojedziemy do Mongolii i pomożemy tamtejszym dzieciom. Ale co może im dać trójka studentów z Polski? Jak możemy pomóc sami niewiele mając? Tu pojawiła się złota myśl „Edukacja”. (czytaj więcej)

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

Nasza działalność to m.in.:   Centrum Szkoleniowo - Rehabilitacyjnego im. Ojca Pio w Stróżach (turnusy rehabilitacyjne ZUS, szkolenia, konferencje)   Hospicjum im. Chrystusa Króla na 20 łóżek   Niepubliczne Przedszkole Integracyjne im. Fundacja Polsat dla 80 dzieci Warsztaty (czytaj więcej)

Fundacja Mam Marzenie

       Fundacja Mam Marzenie powstała, by spełniać marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność pragniemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które wniosą w ich życie radość, (czytaj więcej)

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

KTOZ zajmuje się uczeniem humanitarnej postawy mieszkańców w stosunku do zwierząt. Prowadzimy szereg akcji informacyjnych, które uświadamiają, że zwierzę tak samo jak człowiek odczuwa ból, zimno, głód. W związku z powyższym interweniujemy na każde zgłoszenie, (czytaj więcej)

Stowarzyszenie K40

Stowarzyszenie K40 to stowarzyszenie kobiet niezależnych i nieobliczalnych, kreatywnych i przedsiębiorczych - kobiet, które chcą i będą wpływać na życie publiczne Komorowa, gminy, powiatu i kraju.   W swoich działaniach wspieramy osoby chore i niepełnosprawne umysłowooraz ruchowo.   Organizujemy (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Promocji Pozytywnego Myślenia

Stowarzyszenie Pozytywne.com powstało w 2007 roku we Wrocławiu. Powodem powstania była chęć dalszego promowania optymizmu i radości, nie tylko w Internecie, ale także podczas innych imprez i wydarzeń. Stowarzyszenie aktywnie zaangażowało się we współorganizację z BPM Wrocław − (czytaj więcej)