Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo

NASZA MISJA   Od ponad 20 lat działamy na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. Naszą misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka. Człowieka silnej wiary, świadomego patriotę i obywatela, sprawnego w działaniu społecznym i gospodarczym.   JAK (czytaj więcej)

Fundacja Ludzki Świat

Fundacja „Ludzki Świat” jest owocem wyprawy do Mongolii, która odbyła się w 2010r. Pomysł był prosty. Pojedziemy do Mongolii i pomożemy tamtejszym dzieciom. Ale co może im dać trójka studentów z Polski? Jak możemy pomóc sami niewiele mając? Tu pojawiła się złota myśl „Edukacja”. (czytaj więcej)

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

Nasza działalność to m.in.:   Centrum Szkoleniowo - Rehabilitacyjnego im. Ojca Pio w Stróżach (turnusy rehabilitacyjne ZUS, szkolenia, konferencje)   Hospicjum im. Chrystusa Króla na 20 łóżek   Niepubliczne Przedszkole Integracyjne im. Fundacja Polsat dla 80 dzieci Warsztaty (czytaj więcej)

Fundacja Mam Marzenie

       Fundacja Mam Marzenie powstała, by spełniać marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność pragniemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które wniosą w ich życie radość, (czytaj więcej)

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

KTOZ zajmuje się uczeniem humanitarnej postawy mieszkańców w stosunku do zwierząt. Prowadzimy szereg akcji informacyjnych, które uświadamiają, że zwierzę tak samo jak człowiek odczuwa ból, zimno, głód. W związku z powyższym interweniujemy na każde zgłoszenie, (czytaj więcej)

Stowarzyszenie K40

Stowarzyszenie K40 to stowarzyszenie kobiet niezależnych i nieobliczalnych, kreatywnych i przedsiębiorczych - kobiet, które chcą i będą wpływać na życie publiczne Komorowa, gminy, powiatu i kraju.   W swoich działaniach wspieramy osoby chore i niepełnosprawne umysłowooraz ruchowo.   Organizujemy (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Promocji Pozytywnego Myślenia

Stowarzyszenie Pozytywne.com powstało w 2007 roku we Wrocławiu. Powodem powstania była chęć dalszego promowania optymizmu i radości, nie tylko w Internecie, ale także podczas innych imprez i wydarzeń. Stowarzyszenie aktywnie zaangażowało się we współorganizację z BPM Wrocław − (czytaj więcej)

Polskie Stowarzyszenie Coachingu i Rozwoju

Polskie Stowarzyszenie Coachingu i Rozwoju zrzesza coachów oraz psychologów, pedagogów, terapeutów i specjalistów-trenerów z różnych dziedzin. Polskie Stowarzyszenie Coachingu i Rozwoju powstało w listopadzie 2006 roku z przekształcenia i rozszerzenia zakresu działalności Stowarzyszenia Akademia (czytaj więcej)

Fundacja Przyjaciół Wilna i Grodna "Serce Dzieciom"

Fundacja nasza współpracuje z innymi fundacjami o podobnym profilu zadań.   Fundusze dla naszej działalności pochodzą od Darczyńców. Wiele pomaga nam ofiarność naszych sympatyków, którzy odpisują od swojego podatku 1 % na rzecz naszej fundacji.   Ogromną pomoc świadczy nam Biuro (czytaj więcej)

Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl

Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl jest organizacją pożytku publicznego, która wspiera ludzi ubogich w szczególności w krajach trzeciego świata. Fundacja Salvatti to szczytne idee patrona, który widząc ubóstwo wiary i materialny upadek XVIII wiecznego Rzymu zaczął wspierać biednych (czytaj więcej)