Fundacja Dzieciom POMAGAJ

CELE STATUTOWE FUNDACJI: pomoc w leczeniu, rehabilitacji i edukacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, pomoc sierotom i dzieciom z rodzin patologicznych i ubogich, świadczenie (czytaj więcej)

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej

FUNDACJA CENTRUM AKTYWNOŚCI TWÓRCZEJ  narodziła się w Lesznie, powiat leszczyński,  województwo wielkopolskie z inicjatyw trzech młodych osób, wierzących w potencjał młodzieży i możliwość aktywizacji lokalnej społeczności. Jako pełnoprawna organizacja (czytaj więcej)

Fundacja Animal Rescue

Fundacja realizuje swoje cele w szczególności przez: 1. współpracę z instytucjami państwowymi, samorządowymi oraz organizacjami pozarządowymi, których celem jest niesienie pomocy zwierzętom bezdomnym i pokrzywdzonym. 2. utrzymanie i tymczasowe sprawowanie opieki nad zwierzętami do czasu znalezienia (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci

Jesteśmy grupą młodych ludzi dla których Stowarzyszenie jest bazą dla realizacji własnych pomysłów na pomoc dziecku i rodzinie w ramach projektów non-profit. Pomagamy dzieciom, młodym ludziom, rodzinom w znalezieniu swojego miejsca, kształtowaniu tożsamości, szukaniu własnej drogi, podejmowaniu (czytaj więcej)

Fundacja Dom Nadzei

FUNDACJA DOM NADZIEI jest organizacją pożytku publicznego działającą od 1998 r. na rzecz osób i środowisk potrzebujących pomocy z zakresu terapii i profilaktyki uzależnień. CEL Celem Fundacji jest aktywne rozwiązywanie problemu uzależnień wśród osób uzależnionych oraz ich najbliższych, (czytaj więcej)

Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu

Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Autyzmu jest od ponad 15 lat rzecznikiem interesów osób autystycznych i ich rodzin. Podejmuje działania mające na celu zmianę sytuacji osób z autyzmem w zakresie zapewnienia im realnej możliwości uczestnictwa w życiu społecznym oraz stworzenia szansy (czytaj więcej)

Fundacja Spina

Fundacja Spina powstała z zaangażowania i troski o dzieci, które mają ogromną szansę na pełną integrację w społeczeństwie. Szansę na radość i osiąganie sukcesów. Ich start w życiu jest trudniejszy niż zdrowych kolegów i koleżanek. Zdrowe funkcjonowanie wymaga współpracy specjalistów (czytaj więcej)

Emmaus

Emmaus tp praca społeczna, dzięki której rzeczy jednym już niepotrzebne, na powrót mogą służyć innym, zwłaszcza ubogim. Przyłącz się i poczuj, że robisz coś sensownego i dobrego, że jesteś potrzebny i ważny. Pracujemy razem budując uczciwe i szczere relacje by godnie żyć i z nadzieją (czytaj więcej)

Fundacja Kuźnia art

Kuźnia Art jest rozwijającą się Fundacją, reprezentowaną przez kochających muzykę, teatr i sztukę ludzi, którzy swym zaangażowaniem i pasją chcą się dzielić z innymi. Pragniemy stworzyć miejsce, które umożliwi dzieciom, młodzieży i ludziom dorosłym czynne działanie we wszystkich (czytaj więcej)