Fundacja Truckerslife

Wierzymy, że zdrowy kierowca to bezpieczny kierowca! Dlatego pomagamy zawodowym kierowcom aut ciężarowych dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną budując zewnętrzne siłownie treningowe dla kierowców, zapewniając potrzebną pomoc medyczną kierowcom będącym w trasie, a także (czytaj więcej)

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego (FIRR) jest organizacją pozarządową typu non-profit działającą od 26.08.2003 r. działającą w celu wspierania osób niepełnosprawnych, w szczególności z dysfunkcją wzroku. Podstawową misją jest zapewnienie tym osobom równych (czytaj więcej)

Fundacja Zwierzeca Polana

Fundacja w swojej definicji to forma prawna organizacji pozarządowej, której kapitał przeznaczony jest na określony cel. Cel fundacji musi być społecznie lub gospodarczo użyteczny. W naszym przypadku jest to ochrona zwierząt. Z punktu prawnego sprawa wydaje się prosta. A jak wyglądał (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Gramy o Życie

"Gramy o Życie" to Stowarzyszenie , utworzony przez ludzi dla których los drugiego człowieka jest niezmiernie ważny. Wspólnie z ludźmi dobrej woli zbieramy środki finansowe na leczenie i poprawę sytuacji bytowej naszych podopiecznych. Organizujemy akcje charytatywne, (czytaj więcej)