Aktywne Życie

Stowarzyszenie Aktywne Życie –  kilka słów o nas... • jesteśmy razem od 2002 roku • od lat próbujemy naszą działalnością przesuwać bariery fizyczne i psychiczne dzielące osoby z niepełnosprawnością (tetraplegią– porażeniem czterokończynowym (czytaj więcej)

Fundacja Instytut Myśli Innowacyjnej

MISJA FUNDACJI Misją Instytut Myśli Innowacyjnej jest rozpowszechnianie ulepszających i nowatorskich idei w różnych dziedzinach życia. WIZJA FUNDACJI Chcemy być najważniejszą organizacją pozarządową wspierającą działania proinnowacyjne, realizującą projekty niekonwencjonalne (czytaj więcej)

Fundacja For Animals

Fundacja For Animals aktywnie działa na rzecz porzuconych i skrzywdzonych zwierząt - organizuje leczenie i opiekę, poszukuje domów do adopcji, uczestniczy w akcjach interwencyjnych. Fundacja prowadzi również akcje sterylizacji i dokarmiania kotów wolno żyjących. (czytaj więcej)

Fundacja

Pomagamy tworzyć optymalne warunki dla rozwoju talentów dzieci i młodzieży, pełne wykorzystania ich potencjału, rozwijania pasji i osiągania sukcesów w obszarach ich zainteresowań oraz predyspozycji. Dajemy szansę podopiecznym na rozwinięcie skrzydeł, podążanie za marzeniami (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Pięć Zmysłów

Misją naszą jest wspieranie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Staramy się aby wsparcie to dotyczyło wszystkich dostępnych zmysłów (wzrok, smak, słuch, dotyk, węch). Aktualnie realizujemy długoterminowy projekt "Torba pełna książek". Czym jest "Torba (czytaj więcej)

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY

Nie chcemy zmieniać świata, tylko sprawić, by DZIECKO zobaczyło ten świat w lepszych barwach. Pragniemy z pozyskanych środków i przy współpracy DOROSŁYCH (firm i osób prywatnych), którzy pamiętają o tym, że kiedyś byli DZIEĆMI i mają we (czytaj więcej)