Fundacja Szansa dla Niewidomych

Fundacja została założona w 1992 roku przez niewidomych i ich widzących przyjaciół. Jesteśmy organizacją, która doradza niewidomym i słabowidzącym, jak aktywnie żyć i odnosić sukcesy. Naszą misją jest aktywizacja i wsparcie osób niewidomych i słabowidzących. Nasi (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół osób prowadzących Pogotowia Rodzinne "Pierwsza Szansa"

Jesteśmy nowo powstałym Stowarzyszeniem dobroczynnym, które wspiera osoby prowadzące Pogotowia Rodzinne  i rodziny biologiczne dzieci w nich umieszczonych.  Potrzebne jest każde wsparcie. Więcej o nas mogą się Państwo dowiedzieć z naszej strony www.  (czytaj więcej)

Aktywne Życie

Stowarzyszenie Aktywne Życie –  kilka słów o nas... • jesteśmy razem od 2002 roku • od lat próbujemy naszą działalnością przesuwać bariery fizyczne i psychiczne dzielące osoby z niepełnosprawnością (tetraplegią– porażeniem czterokończynowym (czytaj więcej)

Fundacja Instytut Myśli Innowacyjnej

MISJA FUNDACJI Misją Instytut Myśli Innowacyjnej jest rozpowszechnianie ulepszających i nowatorskich idei w różnych dziedzinach życia. WIZJA FUNDACJI Chcemy być najważniejszą organizacją pozarządową wspierającą działania proinnowacyjne, realizującą projekty niekonwencjonalne (czytaj więcej)

Fundacja For Animals

Fundacja For Animals aktywnie działa na rzecz porzuconych i skrzywdzonych zwierząt - organizuje leczenie i opiekę, poszukuje domów do adopcji, uczestniczy w akcjach interwencyjnych. Fundacja prowadzi również akcje sterylizacji i dokarmiania kotów wolno żyjących. (czytaj więcej)

Fundacja

Pomagamy tworzyć optymalne warunki dla rozwoju talentów dzieci i młodzieży, pełne wykorzystania ich potencjału, rozwijania pasji i osiągania sukcesów w obszarach ich zainteresowań oraz predyspozycji. Dajemy szansę podopiecznym na rozwinięcie skrzydeł, podążanie za marzeniami (czytaj więcej)

Stowarzyszenie Pięć Zmysłów

Misją naszą jest wspieranie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Staramy się aby wsparcie to dotyczyło wszystkich dostępnych zmysłów (wzrok, smak, słuch, dotyk, węch). Aktualnie realizujemy długoterminowy projekt "Torba pełna książek". Czym jest "Torba (czytaj więcej)