Odkryj emocje związane z grą na Automaty do gier na pieniądze. Przetestuj swoje szczęście i ciesz się każdą wygraną!
> Aktualności > Tydzień Płatności Bezgotówkowych to doskonała okazja do dobroczynności

Aktualności

Kopia Stowarzyszenie Sursum Corda przekazuje konkretną pomoc! 3

15 listopada 2023

Tydzień Płatności Bezgotówkowych to doskonała okazja do dobroczynności

Od 6 do 12 listopada trwa Tydzień Płatności Bezgotówkowych. To coroczna, ogólnopolska akcja promująca płatności bezgotówkowe. Jej celem jest edukacja konsumentów oraz podnoszenie świadomości w zakresie bezpiecznego korzystania z najnowszych cyfrowych narzędzi płatniczych. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polska Bezgotówkowa. Co roku akcji towarzyszą konkursy z nagrodami, quizy edukacyjne oraz dodatkowe oferty specjalne Partnerów. 

W tym roku, dzięki współpracy Fundacji Polska Bezgotówkowa i Donateo, klienci dokonujący zakupów online i płacący za pośrednictwem Przelewy24 mają możliwość przekazania mikrodarowizny na rzecz jednej z 16 organizacji pozarządowych, biorących udział w akcji. To konkretne wsparcie może trafić również do Stowarzyszenia SURSUM CORDA, a tym samym do Podopiecznych z programu chcepomagac.org

Z okazji Tygodnia Płatności Bezgotówkowych, Organizator przygotował specjalne konkursy. Jeden z myślą o konsumentach płacących bezgotówkowo, drugi z myślą o przedsiębiorcach, których marzeniem są rozwój firmy i bezpieczne płatności. Oprócz atrakcyjnych nagród, każdy uczestnik konkursu otrzyma niespodziankę.

Kopia Stowarzyszenie Sursum Corda przekazuje konkretną pomoc! 1

 

Konkursom towarzyszy quiz edukacyjny, opracowany przez ekspertów z dziedziny finansów, który można rozwiązać, aby sprawdzić swoją wiedzę w obszarze płatności bezgotówkowych.

Więcej informacji o akcji i konkursach na: www.polskabezgotowkowa.pl

Głównymi Partnerami Tygodnia Płatności Bezgotówkowych są Visa i Mastercard. Do tegorocznej akcji dołączyli: Empik, Ski Team, DigitalPoland, Carrefour, Fundacja Donateo.

W akcję zaangażowało się 16 stowarzyszeń i fundacji z całej Polski: Stowarzyszenie Sursum Corda, Fundacja Avalon, Fundacja Alivia, Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja Serce Dziecka, Fundacja Kasisi, Fundacja Dobra Fabryka, Fundacja Centaurus, Fundacja Spichlerz, Fundacja 2xKochaj, Fundacja Potrafię Pomóc, Fundacja Happy Kids, Fundacja Gajusz, Fundacja Kolorowy Świat, Fundacja Anny Dymnej “Mimo Wszystko”, Stowarzyszenie Wiosna.