Magdalena-Pawlowska_5949

Magdalena dzielnie walczy z zespołem Westa

Cześć! Jestem Magdalenka. Urodziłam się trochę za wcześnie, dlatego musiałam kilka miesięcy przebywać w specjalnym inkubatorze. Mama mówi, że choruję na porażenie mózgowe i ciężką padaczkę. Jeszcze nie umiem chodzić, ale nie poddaje się. Codziennie ćwiczę z rehabilantami, którzy robią co w ich mocy, abym mogła być samodzielna. Mam wspaniałych rodziców, którzy o mnie bardzo dbają. Pomożesz mi w mojej walce o lepsze jutro?

5405zł/14000zł

38.61%

Potrzebne jeszcze: 8595 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Magdalena Pawłowska - ur. 2018 r.
Zespół Westa
Biczyce Górne,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5949 Magdalena Pawłowska
Wsparło: 3Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Magdalenka urodziła się w 30 tygodniu ciąży z ciężkim niedotlenieniem, z zaburzeniami oddychania i posocznicą. Pierwsze dwa miesiące życia spędziła w szpitalu. Gdy miała zaledwie 6 miesięcy, zdiagnozowano u niej padaczkę lekooporną – Zespół Westa.

Madzia dzielnie walczy z porażeniem mózgowym oraz padaczką, jednak leczenie jest niezwykle ciężkie. Obecnie dziewczynka nie chodzi, nie raczkuje, nie mówi. Pocieszające jest to, że poznaje swoich bliskich. – Madzia jest pogodnym i radosnym dzieckiem. Dużo się uśmiecha i próbuje gaworzyć, nawet wymawia słowo MAMA. Magdalenka dzielnie walczy o każdą najmniejszą sprawność fizyczną, a my razem z Nią. Niestety wymaga stałej opieki i rehabilitacji – mówi mama dziewczynki.

Rehabilitacja jest najlepszym lekarstwem. Rodzice starają się ćwiczyć z córką jak najczęściej, nawet kilka razy dziennie. Madzia jest też pod stałą opieką rehabilitantów oraz specjalistów z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Jednak nawet lekarze nie są w stanie powiedzieć, jak będzie wyglądała przyszłość dziewczynki. – Rehabilitacja, codzienne wyjazdy, wizyty u specjalistów w Warszawie są bardzo czasochłonne ale przede wszystkim kosztowne. Każda pomoc się liczy. Wierzymy, że nasza córeczka będzie kiedyś samodzielna – mówi mama Magdaleny. Każdy z nas może pomóc. Pomożesz?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota