Zbiórka pieniędzy na zakup bonów towarowych dla Uchodźców z Ukrainy 1

Zbiórka pieniędzy na zakup bonów towarowych dla Uchodźców z Ukrainy

Podaruj dobro! Przekaż wsparcie obywatelom Ukrainy, uciekającym przed konfliktem zbrojnym do Polski. Dołącz do akcji Stowarzyszenia Sursum Corda „Pomóż w starcie – przekaż wsparcie”, w ramach której zakupimy i przekażemy Uchodźcom bony do sklepów spożywczych, chemicznych, odzieżowych, aptek, na bieżąco będziemy reagować na inne potrzeby. Wierzymy, że wspólnie z Wami uda się pomóc! Zrobimy co w naszej mocy, aby nasi wschodni sąsiedzi otrzymali konieczną pomoc oraz dobrze poczuli się w Polsce. Od zebranych środków na pomoc Ukrainie, nie pobieramy żadnej prowizji. Dodatkowo, Stowarzyszenie Sursum Corda pokrywa koszty operacji finansowych związanych z płatnościami OnLine. 

14110zł/50000zł

28.22%

Potrzebne jeszcze: 35890 zł

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Zakup bonów towarowych dla Uchodźców z Ukrainy
Organizator - Sursum Corda
Pomoc Ukrainie
"Pomóż w starcie - przekaż wsparcie”
Nowy Sącz,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
7425 Pomoc Ukrainie
Wsparło: 32Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Stowarzyszenie SURSUM CORDA zachęca do udziału w akcji „Pomóż w starcie – przekaż wsparcie”, której celem jest pomoc obywatelom Ukrainy, uciekającym przed konfliktem zbrojnym do Polski. Będą to bony zakupowe dla uchodźców – by mogli zaopatrzyć się w to, co im będzie najbardziej potrzebne. Ta forma rozwiązuje problem przekazywania gotówki lub przelewów. Zależy nam na pomocy skutecznej i efektywnej.

Na start akcji Stowarzyszenie Sursum Corda przeznacza 10.000 złotych z 1% podatku, na zakup bonów dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy lada moment będą szukać schronienia w regionie. Pieniądze zamienimy na bony do sklepów spożywczych, chemicznych, odzieżowych, aptek, na bieżąco będziemy reagować na inne potrzeby – mówi Marcin Kałużny, Prezes Stowarzyszenia Sursum Corda.

Każdy może się włączyć w akcję „Pomóż w starcie – przekaż wsparcie”, przekazując dowolny datek lub bon zakupowy.

Bony można przekazywać:

– przesyłając na adres: Stowarzyszenie SURSUM CORDA, ul. Lwowska 11, 33-300 Nowy Sącz lub do paczkomatu InPost: NSA03N, Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz (dodatkowe dane do etykiety adresowej: tel. 508 772 398, ukraina@sc.org.pl )

– przynosić do biura stowarzyszenia od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00, inne godziny – po uzgodnieniu pod nr tel. 508 772 398

– bony elektroniczne można przesyłać na adres ukraina@sc.org.pl

Działa też infolinia Sursum Corda, gdzie każdy możne składać inne deklaracje wsparcia i pomocy lub uzyskać dodatkowe informacje o akcji – tel. 508 772 398, mail: ukraina@sc.org.pl Chcemy łączyć oferujących pomoc i potrzebujących, dzielić się informacją i wiedzą.

Ewentualne dalsze formy wsparcia oraz pomocy będą ogłaszane i organizowane adekwatnie do sytuacji. Zdajemy sobie sprawę, że skala potrzeb będzie ogromna i będzie się zmieniać.

Wierzymy, że wspólnie z Wami uda się pomóc! Wszystkim Ukraińcom przekazujemy: Myślimy o Was, martwimy się o Was i jesteśmy z Wami. Zrobimy co w naszej mocy, żebyście otrzymali konieczną pomoc, a ci którzy przyjadą, dobrze poczuli się w Polsce – dodaje Marcin Kałużny.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota