21 operacji i 100 powodów aby pomóc! 1

2620zł/7200zł

36.39%

21 operacji i 100 powodów aby pomóc!

Witaj. Mam na imię Agata i ogromnie cieszę się życiem, choć nie jest ono dla mnie łatwe. Mam za sobą ponad dwadzieścia operacji. Cierpiałam od dawna na niedowład nóg, walczyłam też z chorobą nowotworową. Splot nieszczęść sprawił, że po operacji onkologicznej doznałam porażenia ręki, a później pojawiły się problemy z sercem. Nie poddałam się jednak. Ciągła rehabilitacja w połączeniu z leczeniem dają mi nadzieję na powrót do aktywnego życia. Jeśli nie braknie życzliwych ludzi – to ja kiedyś otoczę opieką rodziców, którzy dziś opiekują się mną. Leczenie jednak kosztuje, pomożesz?

Jest w śpiączce. Trwa walka, by się obudził... 1

ZAKOŃCZONE

5160zł/8000zł

64.50%

ZBIÓRKA ZAKOŃCZONA – Jest w śpiączce. Trwa walka, by się obudził…

Witajcie,

z tej strony Teresa. Zwracam się do Was w imieniu swojego ukochanego męża Stanisława, wspaniałego taty trójki dzieci, miłośnika prac w gospodarstwie rolnym oraz pasjonata uprawy wiśni.  22 września 2022 roku nasze życie całkowicie się zmieniło… Jedna chwila, niefortunny wypadek… Mój mąż Stanisław uległ wypadkowi samochodowemu. Pomimo szybkiej pomocy lekarzy, Stanisław obecnie jest w stanie śpiączki bez kontroli, niezdolny do samodzielnej egzystencji. Walczymy o Jego sprawność… Prosimy o wsparcie leczenia.

Zbiórka zakończona.

Marlenka próbuje nadążyć za rówieśnikami 2

105zł/14000zł

0.75%

Marlenka dzielnie walczy i pokonuje swoje trudności

Urodziłam się z wadą genetyczną. Wszystkie umiejętności zdobywam znacznie wolniej niż moi rówieśnicy. Mając 6 lat, osiągnęłam poziom rozwoju odpowiedni dla dwulatków. Umiem już samodzielnie chodzić i mówić – choć często słyszę, że moja mowa jest niewyraźna. Dla mnie liczy się to, że mogę porozumiewać się z innymi. Codziennie walczę i pokonuję swoje trudności. Przeszłam kilkanaście ciężkich operacji. Potrzebuję systematycznej rehabilitacji i stałej kontroli wielu lekarzy. Jeśli nie braknie życzliwych ludzi, to mam szansę na szczęśliwe dzieciństwo. Wesprzesz moje leczenie?

Dlaczego właśnie ja? 1

ZAKOŃCZONE

10878,77zł/3500zł

310.80%

Dlaczego właśnie ja?

Piękny sierpniowy dzień, wakacje w pełni. Jest cudnie. Nagle szok, niedowierzanie i krzyk: „Dlaczego ja”. Mój świat runął w jednej chwili. Wówczas jako uczennica II klasy liceum otrzymałam wstrząsającą diagnozę. Choroba nowotworowa. Wszystkie moje plany związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zostały przerwane. Przeszłam bardzo ciężką operację, a teraz jestem poddawana kolejnym cyklom chemioterapii. Mimo wszystko staram się być pozytywnie nastawiona do życia i nie tracę nadziei. To dzięki mojemu optymizmowi wierzę, że mogę być zdrowa, zwłaszcza z pomocą dobrych ludzi.