Maks żyje z zespołem Downa 1

677,76zł/2500zł

27.08%

Maks żyje z zespołem Downa

Halo! To ja! Maksymalnie uśmiechnięty Maksio. Najładniej jak tylko potrafię śmieję się do Ciebie. Urodziłem się z zespołem Downa, ale to wcale nie przeszkadza, aby czuć się szczęśliwym. Bardzo się cieszę, bo umiem już chodzić i mówić. Świat jest taki ciekawy! Całkiem nieźle idzie mi uczenie się wszystkiego, choć pewnie wiesz, że dzieciakom z zespołem Downa jest trudniej niż tym zdrowym. Ja jestem szczęściarzem, bo dzięki dobrym ludziom mogę leczyć się i ćwiczyć. Moi rodzice zadbali o dalsze leczenie zastrzykami i suplementami, ale to sporo kosztuje. Dlatego potrzebuje Twojej pomocy!

Nasze wsparcie to szansa dla Filipa

ZAKOŃCZONE

12650,21zł/4500zł

281.11%

Nasze wsparcie to szansa dla Filipa

Cześć! Jestem Filip. Urodziłem się z zespołem Downa. Od samego początku moi rodzice starają się bardzo, abym mógł się jak najlepiej rozwijać. Kocham życie, ludzi i przyrodę. Lubię bardzo sport, zdobywam różne medale w zawodach sportowych dla osób niepełnosprawnych. Mam wielu przyjaciół i dobrze dogaduje się ze swoimi rówieśnikami. Jednak moja rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Proszę o pomoc!

Kuba urodził się z rozszczepem kręgosłupa 1

PILNE

127.34zł/11000zł

1.16%

Kuba urodził się z rozszczepem kręgosłupa

Mam na imię Kuba i bardzo chciałbym kiedyś móc chodzić, jeździć na rowerze i grać w piłkę tak jak moi koledzy i koleżanki. To będzie bardzo trudne, ale wcale nie niemożliwe. Trudne dlatego, że urodziłem się z rozszczepem kręgosłupa, który powoduje niedowład nóg, a więc problemy z chodzeniem. Mam jednak silną motywację, aby dużo ćwiczyć, nie zaniedbywać leczenia i rehabilitacji bo tylko taka strategia pozwoli mi osiągnąć cel.

Marlenka próbuje nadążyć za rówieśnikami 1

17190zł/44000zł

39.07%

Marlenka próbuje nadążyć za rówieśnikami

Urodziłam się z wadą genetyczną. Wszystkie umiejętności zdobywam znacznie wolniej niż moi rówieśnicy. Mając 6 lat, osiągnęłam poziom rozwoju odpowiedni dla dwulatków. Umiem już samodzielnie chodzić, choć wcale nie jest to dla mnie łatwe. Nie umiem jeszcze mówić, ale bardzo chciałabym się nauczyć i powiedzieć wszystkim, którzy mi pomagają, jak bardzo jestem im wdzięczna. Przeszłam kilka ciężkich operacji. Potrzebuję systematycznej rehabilitacji i stałej kontroli wielu lekarzy. Jeśli nie braknie życzliwych ludzi, to mam szansę na szczęśliwe dzieciństwo. Wesprzesz moje leczenie?