Ból towarzyszy jej każdego dnia

Ból towarzyszy jej każdego dnia

Mam na imię Barbara. W 2004 roku przeżyłam bardzo ciężki wypadek, w wyniku którego doszło do uszkodzenia kręgosłupa i miednicy oraz złamania kości guzicznej i uszkodzenia kolana. Po roku bardzo intensywnej rehabilitacji zaczęłam chodzić. Niestety stan zdrowia na tyle się pogorszył, że przeszłam dwie operacje kręgosłupa, zakończone stabilizacją śrubami. Do dziś moim nieodłącznym towarzyszem jest ból. Nadzieję daję terapia neuromodulacją, której refundacji odmówił mi NFZ. Pozostała mi codzienna rehabilitacja. Proszę o pomoc, bez której nie udźwignę kosztów terapii.

6196zł/35900zł

17.26%

Potrzebne jeszcze: 29704 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Barbara Truszkowska - ur. 1952 r.
Uszkodzenie kręgosłupa po wypadku
Kraków,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5022 Barbara Truszkowska
Wsparło: 2Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

W 2004 roku Barbara przeżyła bardzo ciężki wypadek, w wyniku którego doszło do uszkodzenia całego kręgosłupa i miednicy oraz złamania kości guzicznej, uszkodzenia kolana. Po roku bardzo intensywnej terapii Barbara zaczęła chodzić. Niestety jej stan zdrowia na tyle się pogorszył, że musiała przejść dwie operacje kręgosłupa, zakończone stabilizacją śrubami.

Ze względu na pandemię nie przeprowadzono operacji wszczepienia endoprotezy kolanowej, operacji barku i leczenia rehabilitacyjnego w warunkach szpitalnych. Do dziś nieodłącznym towarzyszem Barbary jest ból.

Nadzieję daje terapia neuromodulacją, do której Barbara została zakwalifikowana w czasie zagranicznych konsultacji z podkreśleniem, że jest to terapia ratująca życie. Niestety otrzymała odmowę Prezesa NFZ na prośbę o refundację leczenia, ze względu na brak świadczenia w koszyku świadczeń gwarantowanych.

Ponieważ Barbara sama nie jest w stanie zebrać środków na neurostymulator wszczepiany za granicą, pozostaje jej tylko codzienna rehabilitacja z pomocą fizjoterapeuty w warunkach domowych. Dlatego bardzo prosimy o pomoc, bez której Barbara sama nie udźwignie kosztów terapii.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota