Ból towarzyszy jej każdego dnia 2

Ból towarzyszy Basi każdego dnia

Mam na imię Barbara. W 2004 roku przeżyłam bardzo ciężki wypadek, w wyniku którego doszło do uszkodzenia kręgosłupa i miednicy oraz złamania kości guzicznej i uszkodzenia kolana. Po roku bardzo intensywnej rehabilitacji zaczęłam chodzić. Niestety stan zdrowia na tyle się pogorszył, że przeszłam dwie operacje kręgosłupa, zakończone stabilizacją śrubami. Obecnie oczekuję na trzecią operację kręgosłupa. Nadzieję daje terapia neuromodulacją, której refundacji odmówił mi Prezes NFZ. Mimo, że konsylia międzynarodowe określiły leczenie jako terapię ratującą życie. Bardzo proszę o pomoc.

 

0zł/70000zł

0.00%

Potrzebne jeszcze: 70000 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Barbara Truszkowska - ur. 1952 r.
Uszkodzenie kręgosłupa po wypadku
Kraków,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2024KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5022 Barbara Truszkowska
Wsparło: 2Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

W 2004 roku Barbara przeżyła bardzo ciężki wypadek, w wyniku którego doszło do uszkodzenia całego kręgosłupa i miednicy oraz złamania kości guzicznej, uszkodzenia kolana. Barbara musiała przejść dwie operacje kręgosłupa, zakończone stabilizacją śrubami. W chwili obecnej oczekuje na trzecią operację kręgosłupa. Ze względu na pandemię nie przeprowadzono operacji wszczepienia drugiej endoprotezy kolanowej, operacji barku i leczenia rehabilitacyjnego w warunkach szpitalnych. Do dziś nieodłącznym towarzyszem Barbary jest ból.

Nadzieję daje terapia neuromodulacją, do której Barbara została zakwalifikowana w czasie zagranicznych konsultacji z podkreśleniem, że jest to terapia ratująca życie. Niestety otrzymała odmowę Prezesa NFZ na prośbę o refundację leczenia, ze względu na brak świadczenia w koszyku świadczeń gwarantowanych.

Nie jestem w stanie zebrać środków na neurostymulator wszczepiany za granicą, pozostaje mi tylko codzienna rehabilitacja w warunkach domowych. Dlatego bardzo proszę o POMOC, bez której nie udźwignę  kosztów terapii – z apelem  do ludzi dobrego serca, zwraca się Basia.

Zbiórka archiwalna
Barbara Truszkowska, ID 5022
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Termin zbiórki: 31.12.2023 r.
Wynik zbiórki: 6196 zł / 35900 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota