21 operacji i 100 powodów aby pomóc! 1

21 operacji i 100 powodów aby pomóc!

Witaj. Mam na imię Agata i ogromnie cieszę się życiem, choć nie jest ono dla mnie łatwe. Mam za sobą ponad dwadzieścia operacji. Cierpiałam od dawna na niedowład nóg, walczyłam też z chorobą nowotworową. Splot nieszczęść sprawił, że po operacji onkologicznej doznałam porażenia ręki, a później pojawiły się problemy z sercem. Nie poddałam się jednak. Ciągła rehabilitacja w połączeniu z leczeniem dają mi nadzieję na powrót do aktywnego życia. Jeśli nie braknie życzliwych ludzi – to ja kiedyś otoczę opieką rodziców, którzy dziś opiekują się mną. Leczenie jednak kosztuje, pomożesz?

2640zł/7200zł

36.67%

Potrzebne jeszcze: 4560 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Agata Łukasik - ur. 1972 r.
Niedowład nóg, nowotwór
Żegiestów,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5010 Agata Łukasik
Wsparło: 3Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Agata ma już za sobą ponad dwadzieścia operacji. Przy wsparciu rodziców wytrwale walczy o samodzielność i o sprawność, choć jest to bardzo trudne wyzwanie. Splot nieszczęść spowodował, że dzielna kobieta cierpiąca na niedowład obu nóg po operacji onkologicznej doznała porażenia ręki. Trzeba było odłożyć kule, dzięki którym mogła się poruszać.

W 2013 r. poddała się kolejnym operacjom, które poprawiły ruchomość ręki i dały cień nadziei na powrót do prób chodzenia i do aktywnej rehabilitacji.

Z jej determinacją pewnie prędko zaczęłaby dochodzić do siebie, gdyby nie kolejne, nowe problemy – tym razem sercowe. Najpierw trzeba wzmocnić serce, aby z pełnym zaangażowaniem można było przystąpić do intensywnej rehabilitacji. Dzięki pomocy życzliwych ludzi udało się kupić dla Agaty skuter inwalidzki. Może teraz pokonywać dłuższe dystanse i utrzymywać kontakt ze znajomymi.

Agatę czeka kolejna operacja ręki, ponieważ ścięgna się znów bardzo przykurczyły i nie jest znów w stanie chodzić o kulach. Poza tym, bóle kręgosłupa są tak silne, że odbierają radość z życia. Agata nie poddaje się. Mówi, że będzie walczyć wytrwale.

Dalsze leczenie i rehabilitacja wiążą się z kosztami, których doświadczona przez los kobieta nie udźwignie. Prosimy o wsparcie dzielnej Agaty z Żegiestowa.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota