1,5% podatku | KRS 00000 20 382

O nas 2

Twoje 1,5% podatku to bardzo wiele dla osób, które walczą o swoje zdrowie i życie, a ich codzienna potrzeba to kosztowne leczenie i rehabilitacja. 1,5% podatku to również pomoc dla Uchodźców wojennych z Ukrainy, którym staramy się nieść realną pomoc.

Zobacz materiały wideo, które prezentują działalność Stowarzyszenia Sursum Corda, realizowaną również dzięki wsparciu z 1% podatku przekazanego za rok 2021.

1,5% podatku! Dlaczego warto?

1% podatku 1

Dla Podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda Twoje 1,5% podatku znaczy bardzo dużo!

Chcepomagac.org

Wspieramy chorych i niepełnosprawnych. W 2022 roku objęliśmy opieką 178 podopiecznych,
przekazując 1.013.856 zł
 na ich leczenie i rehabilitację. 

Bezpłatny program e-Pity

O nas 2

Przekazując 1,5% Twojego podatku dla Stowarzyszenia Sursum Corda, wspierasz Podopiecznych serwisu Chcepomagac.org. Możesz to zrobić poprzez dedykowany dla naszej organizacji program e-Pity za 2022, który umożliwia odliczenie 1,5% podatku na naszą rzecz. Dzięki 1,5% podatku Twoja pomoc ma jeszcze większą moc!

Zalety programu e-Pity

O nas 2

Bezpieczeństwo

Możesz bezpiecznie rozliczać wszystkie aktualne deklaracje i e-deklaracje: PIT-37, PIT-36/PIT-36S, PIT-36L, PIT-28/PIT-28S, 28A i /B, PIT-38 oraz PIT-39.

Komunikacja z e-Deklaracje.gov.pl

Masz możliwość wysyłki wszystkich PIT-ów do systemu e-Deklaracje.gov.pl.

Twój PIT online

Twój PIT jest dostępny on-line przez Internet, całkowicie bezpiecznie.

Mobilność

Masz dostęp do programu e-Pity mobi na tablet lub komórkę. To swobodny dostęp do aplikacji z dowolnego urządzenia, które posiadasz.

Swoboda rozliczenia

Możesz wczytać niezbędne dane z Twojego zeszłorocznego PITu.

1,5% dla wybranej OPP

Możesz działać, przekazując 1,5% podatku dla wybranej przez Ciebie organizacji pożytku publicznego.

Twój Pit za 2022

O nas 2

Mówimy to otwarcie! Program e-Pity, podobnie jak inne tego typu narzędzia dostępne w Internecie, pomaga w przekazywaniu 1% podatku.

W każdej chwili możesz sprawić, że 1% podatku zostanie zamieniony na pomoc, w tym leczenie i rehabilitację podopiecznych serwisu Chcepomagac.org, który jest prowadzony przez Stowarzyszenie Sursum Corda.

Najlepszy sposób na PITa

O nas 2

Zobacz, jak Program e-pity krok po kroku pomaga wypełnić deklarację podatkową PIT za 2022. Wybiera właściwy formularz (PIT-36, PIT-37, inny), potrzebne dokumenty, wylicza podatek i wysyła PIT do Urzędu Skarbowego.

Pomagasz i także korzystasz

O nas 2

Podoba Ci się to, co robimy? Wspieraj nasz serwis Chcepomagac.org przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia!

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc oraz przypominamy, że darowizny przekazane na nasze konta podlegają odpisom podatkowym.

  • Homepage 1

    dla osób fizycznych - jest to limit do 6% od dochodu

  • Homepage 1

    dla osób prawnych - jest to limit do 10% od dochodu