Готові до нових перемог? Казино Melbet запрошує вас випробувати удачу! Величезний вибір ігор та щедрі бонуси чекають на вас. Натисніть Мелбет і почніть гру вже сьогодні. Переконайтесь самі, наскільки це захоплююче! Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI. Immediate Aspect Bitchain Profit AI

Jak pomagać?

O nas 2

Pomaganie ma sens! Zwłaszcza wtedy, gdy masz pewność, że zebrane środki trafiają do konkretnej, potrzebującej osoby. Tak działa właśnie serwis Chcepomagac.org, na którym - w imieniu podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda - tworzymy zbiórki na konkretny, wskazany cel. W ten sposób dajemy możliwość nie tylko zbierania środków finansowych w przypadku np. choroby czy niepełnosprawności, ale także stwarzamy przestrzeń, w której nasz podopieczny zostanie dostrzeżony przez innych. Sprawdź jak możesz pomóc. To proste!

Pomagaj z nami! To proste

O nas 2
  • Odwiedzaj nas regularnie i bądź na bieżąco. Zapamiętaj adres naszej strony, a jak możesz zapisz go w ulubionych - Chcepomagac.org.pl.

  • Sprawdź aktualne zbiórki (TUTAJ) i wybierz osobę, której chcesz pomóc. Pamiętaj, że każda zbiórka oprócz Imienia i Nazwiska podopiecznego zawiera również unikalny numer identyfikacyjny. 

  • Jeśli zdecydowałeś już komu pomożesz pamiętaj, że na stronie podopiecznego wystarczy, że wybierzesz przycisk Chcę pomóc. Potem zostaniesz przeniesiony do modułu płatności. 

  • Płatności w naszym serwisie są realizowane poprzez bramkę płatnościową Autopay. 

  • Zawsze po zrealizowanej płatności otrzymasz od nas mailowe potwierdzenie wraz z podziękowaniem za Twoje wielkie serce! 

  • W przypadku jakichkolwiek problemów z płatnościami, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem - kontakt@chcepomagac.org. Zawsze chętnie pomożemy!

  • Cel naszej działalności oraz idea, które nam przyświecają pozostają niezmienne. Dowiedz się więcej. 

O nas 1

Nasz cel

Nasz cel od wielu lat jest niezmienny i prosty - przekazywanie dobra innym, często bardzo potrzebującym, na wszelkie możliwe sposoby! Temu też służy działalności serwisu zbiórkowego Chcepomagac.org, nad którym czuwa nasz Anioł Jaś Hryc.

O nas 1

Nasza idea

Tworzenie i rozwój serwisu internetowego, który w sposób bezpłatny stwarza możliwość osiągania ważnych celów społecznych poprzez zakładanie i realizację zbiórek dobroczynnych - o zasięgu ogólnopolskim - na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda.

Nasi partnerzy

O nas 2

Potrzebna pomoc?