Marzy aby zagrać kiedyś w piłkę. Z Twoją pomocą to możliwe! 1

Marzy aby zagrać kiedyś w piłkę. Z Twoją pomocą to możliwe!

Cześć, tu Antoś. Urodziłem się z wadą budowy obu stóp i z przykurczem ścięgna Achillesa. Przeszedłem już kilka operacji i zabiegów. Nie poddaje się. Codziennie wytrwale ćwiczę. Tak bardzo chciałbym zostać piłkarzem. Jednak wiem, że marzenie o strzelaniu goli, muszę odłożyć na przyszłość. Teraz najważniejsza jest rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna. Proszę, pomóżcie mi. Bez Waszej pomocy, nie dam rady.

5180,52zł/3700zł

140.00%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Antoś Kotas - ur. 2012 r.
Wada obu stóp i przykurcz ścięgna Achillesa
Świniarsko,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5020 Antoś Kotas
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Antoś bardzo chciałby kiedyś grać w piłkę. Jest radosnym, bystrym i bardzo, bardzo dzielnym chłopcem. Marzenie o strzelaniu goli, które jego rówieśnicy mogą zacząć spełniać choćby dziś, Antoni musi odłożyć na przyszłość. Jak daleka będzie to przyszłość? To zależy od tego, jakie efekty przyniesie leczenie i rehabilitacja. Antek urodził się z wadą budowy obu stóp i z przykurczem ścięgna Achillesa.

Gdy był dwumiesięcznym maleństwem, przeszedł dwie operacje. Otworzyły one drogę do marzeń o tym, aby kiedyś mógł samodzielnie chodzić. Jako troszkę starszy dzieciak zaczął stawiać pierwsze kroki, jednak jego stopy znów uległy deformacji.

W wieku pięciu lat ponownie trafił na stół operacyjny.

– Teraz, aby mógł chodzić, potrzebne są ortezy na dwie nóżki. Antoś rośnie, dlatego problem może nawracać i bardzo ważne jest, aby zapewnić mu systematyczną rehabilitację. Nie jesteśmy w stanie samodzielnie udźwignąć kosztów terapii i zakupu specjalistycznego sprzętu – mówią rodzice chłopca.

– Chciałbym zostać piłkarzem, dlatego tak ważne są dla mnie moje zdrowe nóżki. W wolnym czasie lubię układać puzzle i rysować moje ulubione postacie z bajek. Niedługo pójdę do szkoły. Nie poddaję się. Chcę dużo ćwiczyć i rehabilitować się. Moim największym marzeniem jest mieć zdrowe nóżki – zwierza się Antoś. Pomożesz spełnić jego marzenie?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota