Wierzy, że kiedyś stanie na nogi

Wierzy, że kiedyś stanie na nogi

Witaj! Jestem Dawid. Gdy byłem nastolatkiem, marzyłem o pracy w wojsku. Zdarzyło się jednak coś, co zmusiło mnie, aby z tego marzenia zrezygnować. Jadąc motocyklem przeżyłem wypadek. Diagnoza: złamanie kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia, oznaczała, że trzeba oswoić się z życiem na wózku inwalidzkim. Oswoić – tak. Pogodzić – nie! Od 2009 r. walczę o to, aby kiedyś znów stanąć na nogi. Dzięki pomocy życzliwych ludzi poddałem się nowoczesnej terapii z wykorzystaniem komórek macierzystych. Pomogła, ale do pełnego sukcesu jeszcze bardzo daleko. Przede mną długie lata rehabilitacji. Pomożesz?

18086,94zł/1750zł

1033.49%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Przystawka elektryczna do wózka
Organizator - Sursum Corda
Dawid Duda - ur. 1989 r.
Złamanie kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego
Łącko,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5032 Dawid Duda
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Dawid od 2009 r. uparcie i konsekwentnie walczy aby stanąć na nogi po dramatycznym wypadku. Złamał kręgosłup upadając z motocykla, którym najechał na betonowy słupek graniczny pozostawiony w trawie podczas pomiarów gruntu.

Przed wypadkiem uczył się w liceum wojskowym i rozpoczął studia na kierunku wychowanie obronne i wiedza o społeczeństwie. Przyszłość wiązał z pracą w służbach mundurowych. Niepełnosprawność wymusiła korektę planów, ale nie kompletną ich zmianę. Wyjściem z trudnej sytuacji stała się kontynuacja nauki indywidualnym tokiem.

W swoim największym „powypadkowym” wyzwaniu: wstać z wózka inwalidzkiego, Dawid Duda jest coraz bliżej sukcesu. Codziennie ćwiczy, aby utrzymać kondycję, nie dopuścić do zaniku mięśni. Z roku na rok jest sprawniejszy. Poprawę zawdzięcza determinacji i corocznym wyjazdom do Moskwy, gdzie korzysta z nowatorskiej terapii dla ludzi po uszkodzeniach rdzenia kręgowego. Pomożesz?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota