Jej marzenie to chodzić na własnych nogach do szkoły! Pomożesz? 1

Jej marzenie to chodzić na własnych nogach do szkoły! Pomożesz?

Samodzielnie, na własnych nogach chodzić do szkoły – to moje marzenie. Chciałabym też tańczyć… Będę szczęśliwa, jeśli kiedyś okaże się to możliwe! Choruję na dziecięce porażenie mózgowe, które powoduje, że prawa połowa ciała jest mniej używana, więc rośnie wolniej niż lewa. Oprócz kosztownej rehabilitacji potrzebne jest leczenie, które daje nadzieję na to, że będę mogła kiedyś chodzić. Uczę się w drugiej klasie szkoły podstawowej. Mimo trudności staram się, aby rodzice byli ze mnie dumni. Pomożesz im zebrać pieniądze na terapię, która jest dla mnie jedyną nadzieją? Proszę…

8642,93zł/4500zł

192.04%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Gabriela Sadowska - ur. 2010 r.
Dziecięcej porażenie mózgowe
Piwniczna-Zdrój,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5044 Gabriela Sadowska
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Gabrysia urodziła się zdrowa. Otrzymała 10 punktów w skali Apgar. Pierwsze niepokojące objawy pojawiły się gdy miała około 4 miesiące.

– Zauważyliśmy że jest coś nie tak… Prawa rączka była zamknięta i wykręcona do środka, a nóżka podkurczona… Trafiliśmy po raz pierwszy do neurologa i na USG mózgu. Badanie ujawniło zwapnienia. Wkrótce postawiono diagnozę: dziecięce porażenie mózgowe połowicze – opowiadają rodzice.

Porażenie powoduje, że prawa połowa ciała jest mniej używana, więc rośnie wolniej niż lewa. Różnice  pogłębiają się. Oprócz rehabilitacji konieczna okazała się terapia ostrzykiwania toksyną botulinową, która ułatwi dziewczynce samodzielne poruszanie się i radzenie sobie z podstawowymi czynnościami dnia codziennego. Oprócz niepełnosprawności jest jeszcze jeden problem zdrowotny: atopowe zapalenie skóry które z roku na rok staje się coraz trudniejsze do leczenia. 

Gabrysia uczy się w drugiej klasie szkoły podstawowej. Jest otwarta, koleżeńska, rezolutna i uśmiechnięta. Mimo trudności stara się nadążyć za rówieśnikami. Ma dużo planów i pomysłów na przyszłość.

Dzięki rehabilitacji i otoczeniu, które nie wytyka jej, że gorzej sobie radzi z niektórymi czynnościami, raczej nie czuje się „inna”.

– Aby ułatwić jej start w dorosłe życie, pragniemy zrobić jak najwięcej już teraz. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wspracie w kosztach leczenia i rehabilitacji córki  – apeluje mama dzielnej Gabrysi.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota