Przez dźwięki i muzykę poznaje świat 1

Przez dźwięki i muzykę poznaje świat

Jestem Gabrysia. Mam dwie rączki i dwie nóżki tak jak Ty, ale moje są bardzo słabiutkie. Mam też dwa oczka, które niewiele widzą. Dlatego lubię muzykę i bardzo ciekawią mnie wszystkie dźwięki. Dzięki nim mogę poznawać świat. Choruję na dziecięce porażenie mózgowe i na epilepsję. Choroby przeszkadzają mi w wielu rzeczach, na przykład w tym, żeby samodzielnie siedzieć i próbować chodzić. Będę jednak próbowała przezwyciężyć wszystkie przeszkody. Po to właśnie leczę się i dużo ćwiczę. Chciałabym, żeby mama była szczęśliwa.

17449,44zł/10250zł

170.23%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Gabriela Złydaszyk - ur. 2007 r.
Dziecięcej porażenie mózgowe, wada wzroku, epilepsja
Konina,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5045 Gabriela Złydaszyk
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Gabrysia to radosna i bardzo dzielna dziewczynka. Urodziła się z mózgowym porażeniem dziecięcym, wadą wzroku i epilepsją. Skutkiem porażenia jest niedowład rączek i nóżek. Dziewczynka wymaga  nieustannej troski, opieki, rehabilitacji i ciągłych wizyt u specjalistów.

– Córeczka pomimo wielu nękających ją przypadłości jest pogodną dziewczynką, często się śmieje, radośnie popiskuje i chce być w centrum zainteresowania. Ze względu na problemy z oczkami, poznaje świat w dużej mierze tylko słuchem. Uwielbia muzykę, przeróżne dźwięki i odgłosy. Jest cała w skowronkach gdy w ciepłe dni może przesiadywać na huśtawce i nasłuchiwać otaczającego ją świata – opowiada mama małej Gabi.

Jej skarb nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć, ma kłopoty z utrzymaniem główki w naturalnej pozycji oraz z mimowolnymi skurczami rąk i nóg. Kilka razy w tygodniu rehabilituje się, musi często korzystać z wizyt u neurologa, z badań diagnostycznych i nieustannie zażywać zalecone leki.

– Niestety koszty związane z rehabilitacją, dojazdami i leczeniem mnożą się i czasami nas przerastają, dlatego ośmielamy się zwrócić do ludzi dobrego serca o pomoc  – mówią rodzice.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota