„Hania do kochania” – tak mówi o niej starsza siostra 1

„Hania do kochania” – tak mówi o niej starsza siostra

Cześć! Jestem Hania… „Hania do kochania” – tak mówi o mnie moja starsza siostra Zosia. I rzeczywiście jestem do kochania, całowania i przytulania, jak wszystkie dzieci z zespołem Downa. Niestety mam również wadę serduszka, ale każdego dnia udowadniam wszystkim, że jestem wielkim mocarzem, bo walczę o swoje zdrowie i życie. Przeszłam już dwie operacje. Kardiochirurdzy założyli mi dwie łaty w serduszku i z jednej wspólnej zastawki zrobili mi dwie. Mam też problemy z jedzeniem, wadę wzroku i chorobę Hashimoto. Aby dalej walczyć potrzebuję wsparcia. Pomożesz?

45671zł/40000zł

114.18%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Hanna Matiaszewska - ur. 2018 r.
Zespół Downa
Szalowa,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5049 Hanna Matiaszewska
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Hania urodziła się poprzez cesarskie cięcie. Miał być to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu jej rodziców. Okazało się jednak, że dziewczynka jest chora – ma zespół Downa i poważną wadę serduszka. Zaskoczenie rodziców było tym większe, że badania wykonywane w czasie ciąży nic nie wykazały.

Już w 7 tygodniu życia maleństwo przeszło pierwszą operację serca. Będzie kolejna. Ze względu na obniżone napięcie mięśniowe Haneczka musi byś regularnie rehabilitowana, aby z czasem mogła siedzieć i chodzić.

– Nasza córeczka jest pod opieką wielu specjalistów: kardiologów i kardiochirurgów, endokrynologa, nefrologa, gastrologa, neurologopedy, rehabilitanta, fizjoterapeuty i pedagoga. Jest karmiona sondą. Częste pobyty w szpitalu, jej leczenie, rehabilitacja, wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Robimy wszystko, aby nasz skarb był zdrowy i szczęśliwy. Prosimy wszystkich, którym nie jest obojętny los naszej córeczki o pomoc i wsparcie – apelują rodzice.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota