Igor potrzebuje rehabilitacji i opieki lekarskiej 1

Igor potrzebuje rehabilitacji i opieki lekarskiej

Część! Jestem Igor. Urodziłem się w 32. tygodniu ciąży, a moja waga wynosiła zaledwie 1670g. Moje problemy zaczęły się już w brzuchu mamy, bo lekarze stwierdzili bezwodzie i przedwczesne odpływanie płynu owodniowego. Właściwie nikt nie dawał mi szans na przeżycie, a po narodzinach wymagałem natychmiastowej resuscytacji oddechowej. Dodatkowo przebyłem zapalenie płuc wywołane gronkowce oraz inne infekcje i musiałem się poddać operacji niedrożnego przewodu tętniczego. Teraz czeka mnie operacja zwichniętych bioder, a potem ciężka i kosztowna rehabilitacja. Pomożesz?

5998,33zł/20900zł

28.70%

Potrzebne jeszcze: 14902 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Igor Tokarczyk - ur. 2019 r.
Wcześniak z zespołem chorób, wielopłatowość wątroby, zwichnięcie oby bioder, stopy piętowo-koślawe
Rytro,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5050 Igor Tokarczyk
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Igor urodził się jako wcześniak w 32. tygodniu ciąży z masą ciała 1670g. Problemy zaczęły się już w życiu płodowym, stwierdzono bezwodzie, przedwczesne odpływanie płynu owodniowego. Nikt nie dawał szans na przeżycie ze względu na warunki uniemożliwiające dalszy rozwój dziecka. Po urodzeniu wcześniak wymagał resuscytacji oddechowej, jego stan był ciężki… O przeżyciu miały zdecydować najbliższe 24 godziny.

Nasz syn przebywał miesiąc pod respiratorem oraz otrzymywał leki na rozprężenie pęcherzyków płucnych. Kolejno jego oddech był wspomagany w systemie CEPAP i HFNC. Dodatkowo przebył zapalenie płuc wywołane gronkowcem oraz inne infekcje. Ze względu na niedrożny przewód tętniczy został przewieziony do szpitala w Prokocimiu na operacje zamknięcia przewodu. Po długiej walce, która trwała 3 miesiące Igorek został wypisany do domu. Dziecko ma podejrzenie zarastania szwów czaszkowych, wielopłatowość wątroby, zwichnięte oba stawy biodrowe oraz stopy piętowo-koślawe.

Igora czeka operacja związana ze zwichnięciem obydwu bioder oraz bardzo ciężka rehabilitacja. Ze względu na słabe napięcie mięśniowe i duże przykurcze, dziecko wymaga rehabilitacji ogólnorozwojowej. By móc prawidłowo się rozwijać Igor potrzebuje systematycznej rehabilitacji oraz musi być pod stałą opieką lekarską ze względu na swoje schorzenia.

Prosimy o pomoc gdyż rehabilitacja jest bardzo kosztowna, ale niezbędna do osiągnięcia pełnej sprawności ruchowej Naszego Synka.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota