Rehabilitacja jest nadzieją, że kiedyś będzie zdrowa

Rehabilitacja jest nadzieją, że kiedyś będzie zdrowa

Hej! Jestem Julka. Choruję na epilepsję. Mam też duże kłopoty z mówieniem i koncentracją. Jest mi przykro z tego powodu, że wolniej się rozwijam niż moi koledzy i koleżanki, ale nie poddaję się i próbuję im dorównać. Największym moim marzeniem jest być zdrową. Codziennie bez marudzenia uczę się i rehabilituję. Często jeżdżę do lekarzy. Jestem pod stałą opieką neurologia, nefrologa, logopedy i psychologa. Niestety leczenie moich chorób jest bardzo drogie. Moi rodzice przyrzekli sobie, że zrobią wszystko, co w ich mocy, abym w przyszłości była samodzielna. Pomożesz?

4776zł/13400zł

35.64%

Potrzebne jeszcze: 8624 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Julia Popiela - ur. 2009 r.
Epilepsja
Kamionka Wielka,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2022KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5067 Julia Popiela
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Juleczka urodziła się w 2009 r. Kiedy miała cztery lata zdiagnozowano u niej epilepsję. Do dziś ma kłopoty z mówieniem i z koncentracją. Choroba sprawia, że rozwija się wolniej niż jej rówieśnicy. Dorównuje im jednak w dziecięcej radości, fantazji i w marzeniach. Jej pasją jest taniec. A największym marzeniem: być zdrową!

Wraz z rodzicami i młodszą siostrą Lenką, Julka mieszka w Kamionce Wielkiej. Rodzice dziewczynki – pani Agnieszka i pan Marcin – przyrzekli sobie, że zrobią wszystko co w ich mocy, aby ich córka była w przyszłości samodzielna.

– Aby mogła wyrównać braki w stosunku do rówieśników, potrzebna jest rehabilitacja, której w wymaganym stopniu nie zapewnia Narodowy Fundusz Zdrowia. Julia musi być pod stałą kontrolą neurologa, nefrologa, logopedy, psychologa. Potrzebna jest terapia ogólnorozwojowa i ruchowa. To wiąże się z bardzo dużymi wydatkami. Bez pomocy życzliwych ludzi bardzo ciężko nam będzie udźwignąć te wydatki – informują bliscy.

– Jestem chora, dlatego w codziennych planach obowiązków, oprócz nauki w szkole, mam rehabilitację oraz zajęcia edukacyjne. Dzięki temu jest nadzieja, że w przyszłości będę zdrowa. Pomożesz? – pyta Julcia.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota