Los ją doświadczył, ale ona i tak kocha życie! 2

Los ją doświadczył, ale ona i tak kocha życie!

Hej, Jestem Karolina. Zmagam się z niedosłuchem i wadą wzroku. Choruję też na epilepsję i mam wady wrodzone twarzoczaszki. Wiele zwykłych czynności sprawia mi trudności. Mam już prawie 14 lat, chodzę do 8 klasy integracyjnej. Nadal mam trudności z wymową, czytaniem i nauką pisania. Uczęszczam na zajęcia z logopedą. Dzięki wszczepieniu implantu słuchowego słyszę coraz lepiej, a kochani rodzice zastanawiają się nad drugim implantem. Chodzę na rehabilitacje, która pomaga mi w utrzymaniu prostej postawy. Mimo tak wielu przeszkód życiowych staram się dorównywać swoim rówieśnikom, ale wymaga to ciężkiej systematycznej pracy mojej i rodziców. Pomożesz w mojej walce?

0zł/6000zł

0.00%

Potrzebne jeszcze: 6000 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - 6-miesięczna rehabilitacja i leczenie
Organizator - Sursum Corda
Karolina Chruślicka - ur. 2009 r.
Wrodzone wady twarzoczaszki, niedosłuch, wada wzroku, epilepsja
Paszyn,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5080 Karolina Chruślicka
Wsparło: 9Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Karolinka przyszła na świat z wrodzonymi wadami twarzoczaszki, z częściowym niedosłuchem, z wadami wzroku oraz problemami związanymi z budową kręgosłupa. Później niż jej rówieśnicy uczyła się siedzieć, chodzić, mówić. Zdiagnozowano u niej także epilepsję.

W 2011 roku Karolinka przeszła pierwszą trudną operację oczek, a dzięki dobrym ludziom, którzy podarowali jej 1,5% swojego podatku, można było kupić aparat słuchowy, dzięki któremu odkryła świat dźwięków. Dziewczynka wciąż potrzebuje leczenia okulistycznego, laryngologicznego, neurologicznego oraz systematycznej rehabilitacji.

 Aktualnie zastanawiamy się nad wszczepieniem drugiego implantu, aby córka mogła lepiej słyszeć i porozumiewać się z nami. Karolinka jest miłą, pomocną i uśmiechniętą dziewczynką. Mimo tak wielu przeszkód życiowych stara się dorównywać swoim rówieśnikom, ale wymaga to ciężkiej systematycznej  – mówi mama. Kocha muzykę, chętnie bierze udział w szkolnych w konkursach śpiewu.

Rodzice mocno wierzą, że ich ukochana córka będzie nadal pokonywać ograniczenia związane z chorobami. Będzie to możliwe pod warunkiem, że nie braknie osób gotowych wesprzeć jej leczenie i rehabilitację.

Zbiórka archiwalna
Karolina Chruślicka, ID 5080
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Termin zbiórki: 31.12.2022
Wynik zbiórki: 17000 zł / 17000 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota