Katarzyna Pater

Wzroku nie odzyska…

Hej! Już w najmłodszych latach życia stwierdzono u mnie wadę wzroku. Najpierw odkleiła się siatkówka w prawym oku, później w lewym. Po wielu konsultacjach u specjalistów okazało się, że wzroku nie da się uratować. Mimo ukończonych studiów, trudno jest mi znaleźć pracę. Każda czynność obarczona jest trudnością, ale są urządzenia i programy, które choć trochę ułatwią mi życie. Potrzebuję wsparcia na opłacenie leków, wizyt u specjalistów oraz zakup urządzeń i aplikacji niezbędnych do radzenia sobie w życiu. Twoim dobrym sercem przyczynisz się by moja codzienność mogła być łatwiejsza.

0zł/10000zł

0.00%

Potrzebne jeszcze: 10000 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie
Organizator - Sursum Corda
Katarzyna Pater - ur. 1993 r.
Neuropatia nerwu wzrokowego
Szalowa,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2024KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5950 Katarzyna Pater
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Od najmłodszych lat będąc z dala od rodziny była zdana tylko na siebie, ponieważ sytuacja materialna rodziców była ograniczona. W jednym momencie życie Kasi straciło sens, a plany są już nierealne. Mimo skończonych studiów nie może podjąć pracy, pomóc starszym i schorowanym rodzicom oraz rodzeństwu. Do tej pory nie korzystała z niczyjej pomocy, bo wiedziała, że musi być samodzielna. Utrata wzroku spowodowała, że jest zdana na wsparcie innych. Codzienne czynności życiowe takie jak: gotowanie, robienie zakupów oraz przemieszczanie się nie stanowiły dla Kasi trudności, jednakże w tej chwili nie potrafi ich wykonać – są czymś nowym, a nawet abstrakcją.

 

Codziennie boryka się z myślami, że już nigdy nie będzie widzieć, a jej życie będzie bez wartości oraz marzeń. Zawsze była osobą twardo stąpającą po ziemi, pewną siebie oraz zaradną i nic nie stawało jej na przeszkodzie, by spełniać marzenia. Prowadziła aktywne życie, uwielbiała zwiedzać, tańczyć, czytać oraz pomagać innym. W tym momencie nie jest to możliwe, nie widzi ludzi, których kocha, krajobrazu, który ją otacza czy nawet najwierniejszego psa – Emila.

 

Przez tą trudną sytuację stała się zagubiona, mniej pewna siebie oraz pełna lęku. Bardzo chciałaby, żeby utrata wzroku była tylko epizodem w jej życiu, dzięki któremu zdobędzie więcej wiedzy na temat funkcjonowania w codziennym życiu osób niewidomych. Bogatsza o takie doświadczenie mogłaby w przyszłości skuteczniej pomagać potrzebującym i bardziej ich rozumieć. To dzięki Tobie historia Kasi może zakończyć się pozytywnie.

 

Prosimy o wsparcie dzielnej Katarzyny!

 

Zbiórka archiwalna
Katarzyna Pater, ID 5950
Cel zbiórki: Leczenie

Termin zbiórki: 31.12.2023 r.
Wynik zbiórki: 62 918,72 zł / 38 500 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota