Dlaczego właśnie ja? 1

Dlaczego właśnie ja?

Piękny sierpniowy dzień, wakacje w pełni. Jest cudnie. Nagle szok, niedowierzanie i krzyk: „Dlaczego ja”. Mój świat runął w jednej chwili. Wówczas jako uczennica II klasy liceum otrzymałam wstrząsającą diagnozę. Choroba nowotworowa. Wszystkie moje plany związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zostały przerwane. Przeszłam bardzo ciężką operację, a teraz jestem poddawana kolejnym cyklom chemioterapii. Mimo wszystko staram się być pozytywnie nastawiona do życia i nie tracę nadziei. To dzięki mojemu optymizmowi wierzę, że mogę być zdrowa, zwłaszcza z pomocą dobrych ludzi.

10878,77zł/3500zł

310.80%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Katarzyna Słowik - ur. 2001 r.
Choroba nowotworowa
Gołkowice,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5083 Katarzyna Słowik
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Piękny sierpniowy dzień, wakacje w pełni. Jest cudnie. Nagle szok, niedowierzanie i krzyk: „Dlaczego ja”. Jej  świat runął.

Kasia, uczennica II klasy liceum otrzymała wstrząsającą diagnozę. Choroba nowotworowa. Wszystkie plany związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zostały przerwane. Kasia musiała przejść ciężką operację, a teraz poddawana jest kolejnym cyklom chemioterapii. Mimo wszystko dziewczyna  nie traci nadziei, dzięki optymizmowi, z jakim zawsze podchodziła do świata. Gdy była zdrowa, aktywnie działała w Szkolnym Klubie Wolontariatu w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu, współpracującym ze Stowarzyszeniem Sursum Corda.

– Nie było akcji charytatywnej, w której Kasia nie brałaby udziału. Zawsze pełna zapału, radości  ruszała do pracy, zarażając innych swoim optymizmem i realizując hasło: „Działam, bo lubię!”. Aktywna podczas zbiórek, zabaw w przedszkolach i  szkołach oraz  w licznych akcjach ulicznych. Kasia była realizatorką projektu „Urodziny na lekarstwo”, w którym współorganizowała przyjęcia urodzinowe dla chorych dzieci. Nie przypuszczała wtedy, że dziś to ona znajdzie się po tej drugiej stronie” – mówi koordynatorka Szkolnego Klubu Wolontariatu.

– Kasia była i jest dla nas motorem napędowym – działając w wolontariacie pragnęła nieść pomoc i radość innym potrzebującym, a teraz liczy na nas. Nie zostawimy jej samej – mówią koleżanki z klasy.

Kasia wierzy, że będzie mogła wrócić do szkoły, spełnić swoje marzenia i zrealizować cele życiowe. Prosimy o wsparcie dla Kasi na leczenie i rehabilitację.

Do tej pory wiele osób mogło liczyć na Jej bezinteresowną pomoc i wielkie serce – teraz potrzebuje tego wsparcia od Nas. Pokażmy, że nie jest sama w walce z chorobą, że dobro, które dawała do tej pory innym – wraca ze zwielokrotnioną siłą!

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota