Aby mogła zrozumieć świat wokół potrzebuje terapii 2

Aby mogła zrozumieć świat wokół potrzebuje terapii

Cześć! Jestem Klaudia. Urodziłam się w 2016 r. Jestem bardzo wesoła i pogodna, ale czasem jestem też strasznym uparciuszkiem – tak mówi o mnie moja mama i ma rację. 🙂 Lubię muzykę, uwielbiam chodzić na ściankę wspinaczkową i basen. Moje problemy zaczęły się, jak miałam 2 latka, kiedy okazało się, że mam dziwną chorobę – autyzm wczesnodziecięcy. Do teraz nie mówię i trochę jest mi trudno dać znać moim bliskim czego potrzebuję. Abym mogła zrozumieć świat wokół potrzebuję ciągłej terapii i rehabilitacji. Mama i tata robią co mogą, ale bez pomocy będzie nam ciężko. Pomożesz?

9832,53zł/33800zł

29.09%

Potrzebne jeszcze: 23968 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Klaudia Klemczak - ur. 2016 r.
Autyzm wczesnodziecięcy
Nowy Sącz,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5084 Klaudia Klemczak
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Klaudia jest wesołym i pogodnym dzieckiem, choć Jej mama mówi, że czasem jest strasznym uparciuszkiem. Lubi muzykę, uwielbia chodzić na ściankę wspinaczkową i basen. Jej problemy zaczęły się kiedy miała 2 latka. To wtedy okazało się, że ma dziwną chorobę – autyzm wczesnodziecięcy. Do teraz nie mówi i jest jej trochę trudno dać znać swoim bliskim czego potrzebuje. Aby mogła zrozumieć świat wokół, potrzebuje ciągłej terapii i rehabilitacji. Jej rodzice robią co mogą, ale bez pomocy innych będzie im bardzo ciężko. Często też chwalą Klaudię za to, że jest bardzo spostrzegawcza.

Jednak Klaudia często zamek się w swoim własnym świecie i zachowuje jakby nikogo dookoła nie było. Nie potrafi wyrażać swoich uczuć i panować nad emocjami, co powoduje różne trudne sytuacje. Stara się bardzo, ale nie zawsze jej to wychodzi. Do tego ma duży problem z jedzeniem, wielu rzeczy po prostu się boi, a je tylko określone potrawy. Bardzo stresuje ją mocne światło, jego zmiany, bo wtedy czuje duży niepokój, a nawet zdenerwowanie.

Na szczęście Klaudia ma kochaną mamę i super tatę, którzy ją rozumieją jak nikt inny i starają się, aby jej niczego nie brakowało. Rodzice bardzo dużo wydają na leczenie Klaudii i rehabilitację, ale ciągle trzeba więcej i więcej. Często martwią się, że nie wystarczy im pieniędzy, aby zapewnić córce kompletne leczenie. Aby Klaudia mogła być kiedyś samodzielna, musi brać udział w kolejnych turnusach rehabilitacyjnych.

Rodzina cały czas wierzy, że nie zostaną ze swoimi problemami całkowicie sami, a dobrzy ludzie pomogą dalej walczyć o zdrowie Klaudii.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota