Dzięki ludziom dobrej woli na pewno postawi swoje pierwsze kroki 3

Tak krucha choroba, jaką jest wrodzona łamliwość kości ukształtowała Jego twardy charakter

Cześć! Jestem Konrad. Choruję na wrodzoną łamliwość kości. To nieuleczalna choroba. Nawet niewielkie stłuczenie kończy się złamaniem. Mam już ich wiele na swoim koncie. Przeszedłem już 12 ważnych operacji. Ze względu na spore deformacje kręgosłupa, najprawdopodobniej będę musiał przejść kolejną operację. Ale jak życie pokazuje, jeśli się walczy można naprawdę wiele! Proszę, pomóż mi i wesprzyj zakup specjalistycznych ortez ułatwiających naukę chodzenia.

2160zł/8000zł

27.00%

Potrzebne jeszcze: 5840 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Zakup specjalistycznych ortez ułatwiających naukę chodzenia
Organizator - Sursum Corda
Konrad Tokarczyk - ur. 2008 r.
Wrodzona łamliwość kości
Barcice,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 28 lutego 2025KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5085 Konrad Tokarczyk
Wsparło: 4Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Konrad urodził się 5 września 2008 roku w Nowym Sączu z bardzo ciężką, nieuleczalną chorobą – wrodzoną łamliwością kości. Lekarze dawali mu najwyżej 3 miesiące życia, ale ten czarny scenariusz nie spełnił się i Konrad pokazał, że mimo kruchych kości jest twardym facetem.

Niestety choroba daje o sobie znać w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Każdy nieostrożny ruch lub nawet delikatne uderzenie grozi pęknięciem, złamaniem, koniecznością usztywnienia, a co za tym idzie także kolejną operacją.

Przeszedł 12 operacji, a złamania przestaliśmy już liczyć. W tym czasie ponad 540 dni spędził w różnych szpitalach, między innymi w: Krakowie, Warszawie, Otwocku, Łodzi i Berlinie na leczeniu, rehabilitacji i operacjach. Ale nie myślcie, że Konrad się poddał. Te wyjazdy pozwoliły mu spotkać na jego drodze wyjątkowe osoby i przyjaciół, dzięki którym wie, że nie jest sam. Na liczne ciocie i wujków zawsze może liczyć. Wszyscy, którzy go znają wiedzą, że jest wesołym nastolatkiem, który lubi spędzać czas tak jak jego rówieśnicy, z tym wyjątkiem, że jeździ na wózku – mówi mama Konrada, Pani Agnieszka.

Konrad to już 15 letni nastolatek, uczeń klasy 1 Zespołu Szkół w Starym Sączu o profilu Technik Programista. W przyszłości chce zostać informatykiem lub programistą. Mamy nadzieję, że choroba nie pokrzyżuje tych planów ponieważ w ostatnim czasie  doszło do dużej deformacji kręgosłupa i prawdopodobnie czeka go operacja w Zakopanem. A przed nim jeszcze w tym roku operacja wymiany prętów  w udzie oraz podudziu. Był to również trudny czas –  dla niego ze względu na różne dolegliwości bólowe – a dla nas rodziców ze względu na bezsilność z jaką musimy się mierzyć widząc cierpienie przez jakie przechodzi. Ale chcemy powiedzieć, że jesteśmy dumni patrząc jak to wszystko przyjmuje, nie zatracił swojej pogody ducha i uśmiech nadal gości na jego twarzy, pomimo licznych wyjazdów szpitalnych, wizyt u lekarzy, operacji, rehabilitacji i ciągłego zaczynania od nowa.  Konrad pomimo swoich kruchych kości ma twardy  charakter – dodaje mama.  

Od zawsze Konrad miał tylko jedno marzenie, aby mógł chodzić. Wie, że w jego przypadku wymaga to wiele czasu, pracy i energii, ale przede wszystkim pieniędzy na kosztowną rehabilitację i sprzęt. Dlatego prosimy Państwa o pomoc, ponieważ chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszemu dziecku. Konrad pomimo swojej choroby nie poddaje się i walczy, również TY możesz pomóc mu w tej walce !!!

Zbiórka archiwalna
Konrad Tokarczyk, ID 5085
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja

Termin zbiórki: 31.12.2022
Wynik zbiórki: 120919,23 zł / 50400 zł

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota