Magdalena Czech

Razem możemy zmienić życie Madzi

Zrobimy wszystko, aby zapewnić naszej ukochanej córeczce szczęśliwe życie, pełne radości i miłości. Wierzymy, że choroba z którą zmaga się nasza Madzia, nie będzie przeszkodą… Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w sfinansowaniu kosztów koniecznej rehabilitacji i terapii, które są kluczowe dla jej rozwoju, zwłaszcza w walce z Trisomią 21 (Zespołem Downa). Razem możemy zmienić życie Madzi! Każda wpłata liczy się ogromnie. Pięknie dziękujemy za pomoc! Rodzice

180zł/36000zł

0.50%

Potrzebne jeszcze: 35820 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Magdalena Czech - ur. 2023 r.
Zespół Downa, ubytek przegrody międzyprzedsionkowej
Zbikowice,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 31 sierpnia 2025KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
21336 Magdalena Czech
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Madzia przyszła na świat 2 listopada 2023 roku jako niezwykłe światełko w życiu swojej rodziny. Dziewczynka urodziła się wcześnie i zdiagnozowano u niej zespół Downa, jest urocza i niezwykle kochana. Jej uśmiech rozpromienia serca wszystkich wokół.

Niestety, Madzia zmaga się z przykurczami rączek i nóżek oraz słabymi mięśniami brzucha, ale jest pod stałą opieką kardiologa. Zgodnie z zaleceniami lekarzy, będzie musiała regularnie uczęszczać na intensywną rehabilitację cztery razy dziennie, aby rozwijać swoje umiejętności jak najlepiej.

Wspaniałym wsparciem dla Madzi są jej dwie starsze, zdrowe rodzeństwo oraz aniołek siostra Wiktoria, która nieustannie czuwa nad nią i całym domem z nieba. Mimo tych wyzwań, Madzia jest otoczona miłością i wsparciem swojej rodziny, która zrobi wszystko, aby zapewnić jej szczęśliwe życie, pełne radości i miłości.

Magdalena Czech 1

Koszty intensywnej rehabilitacji oraz terapii neurologopedycznej mogą być wyzwaniem dla rodziny, dlatego każda pomoc finansowa jest niezmiernie cenna.

 

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota