Torbiel w mózgu spowodowała u Madzi wodogłowie

Torbiel w mózgu spowodowała u Madzi wodogłowie

Dzień dobry, jestem Madzia. Mam bardzo fajną rodzinę i chciałabym, aby wszyscy, których kocham byli ze mnie dumni. Dlatego codziennie staram się nauczyć wszystkiego, co potrafią inne dzieci w moim wieku. To wszystko jest dla mnie trudne, bo gdy byłam bardzo malutka zachorowałam i lekarze musieli operować moją główkę, żebym mogła żyć. Cały czas leczę się i rehabilituję. Trochę mi przykro, że nie mogę robić tego wszystkiego, co moje koleżanki i koledzy, ale wierzę, że kiedyś będzie możliwe.

1860zł/8700zł

21.38%

Potrzebne jeszcze: 6840 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Magdalena Parzoch - ur. 2011 r.
Torbiel w mózgu, wodogłowie
Niskowa,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5094 Magdalena Parzoch
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Madzia była wielkanocną niespodzianką dla swoich rodziców, którym lekarze nie dawali nadziei na drugie dziecko. Urodziła się 24 kwietnia 2011r. jako wcześniak, ale przede wszystkim jako ogromne szczęście całej rodziny. 13 miesięcy po szczęśliwej niespodziance, trzeba było uporać się z niespodzianką bardzo bolesną: dziewczynka straciła przytomność i trafiła do szpitala.

Okazało się, że w mózgu jest torbiel, która spowodowała wodogłowie. Operacja uratowała życie maleństwa, torbiel usunięto, ale nie obyło się bez komplikacji związanych z operacyjnym zakażeniem bakterią gronkowca.

Po trudnych przejściach pozostały konsekwencje: dziecko rozwija się wolniej. Aby mogło wyrównać braki w stosunku do rówieśników, potrzebna jest rehabilitacja neurologiczna, której Narodowy Fundusz Zdrowia nie zapewnia. Dzięki pomocy życzliwych ludzi przez cały ubiegły rok Madzia osiągnęła duże postępy.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota