Muzyczna miłość i walka o sprawoność

Miłość do muzyki i walka o sprawność

Witajcie.

W styczniu 2022 roku zostałam mamą. Kilka dni po porodzie przeszłam operację kręgosłupa. Pooperacyjny paraliż od odcinka piersiowego przyćmił radość i szczęście z narodzin synka. Teraz walczę o moją sprawność. Aby stanąć na nogach potrzebuję długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Ćwiczenia, które wykonuję już tyle miesięcy przynoszą efekty, ale jeszcze dużo pracy przede mną. Wciąż potrzebna jest mi pomoc ludzi dobrej woli. Dlatego zwracam się do Was o wsparcie! Każda darowizna daje mi jeszcze więcej siły do walki! Daję z siebie wszystko, by wrócić do całkowitego zdrowia. Mam dla kogo żyć. Proszę o wsparcie!

31694zł/35000zł

90.55%

Potrzebne jeszcze: 3306 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Rehalilitacja
Organizator - Sursum Corda
Małgorzata Szewczyk - ur. 1989
Pooperacyjny paraliż odcinka piersiowego
Podegrodzie,
woj. małopolskie

PILNE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
18382 Małgorzata Szewczyk
Wsparło: 218Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Małgorzata to wielka miłośniczka muzyki. Ukończyła Akademię Muzyczną w klasie fletu i wokalu, na wydziale Jazzu i Muzyki rozrywkowej. Jest laureatką wielu konkursów muzycznych, m.in. Międzynarodowy Krokus Jazz Festival, festiwal 'Serca Bicie’ im. Andrzeja Zauchy, Festiwal Muzyki Żydowskiej Schalom. Od kilku lat aktywna zawodowo. Koncertowała w wielu krajach Europy, zarówno z własnym repertuarem, jak i w najróżniejszych formacjach muzycznych. Począwszy od niewielkich zespołów, przez big bandy, orkiestry i Musicale. Jednocześnie przekazywała swoją wiedzę innym, udzielając indywidulanych lekcji gry na flecie i śpiewu.

W styczniu 2022 roku została mamą wspaniałego chłopca. Radość i szczęście z narodzin ukochanego syna przyćmiła wiadomość o potrzebie pilnej operacji. Kilka dni po porodzie została przeprowadzona operacja kręgosłupa, która zmieniła jej dotychczasowe życie… Małgosia zmaga się z pooperacyjnym niedowładem.

Organizm powoli się regeneruje, stan pooperacyjny ustępuje i jest szansa, że Małgosia powróci do pełnej sprawności, ale konieczna jest rehabilitacja, której miesięczny koszt wynosi aż 28 tysięcy złotych…

– Dotychczasowa praca już przynosi efekty. Siostra zawsze na wszystko pracowała sama, jednak w obecnej sytuacji potrzebna jest pomoc ludzi dobrej woli. Małgosia jest waleczną i cierpliwą osobą, dlatego też wierzymy, że za jakiś stanie na własnych nogach i będzie mogła cieszyć się życiem – mówi Pani Dorota, siostra Małgorzaty.

Małgorzata potrzebuje długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Pomożesz?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota