Mając 10 lat rozpoczęła nierówną walkę z nowotworem

Mając 10 lat rozpoczęła nierówną walkę z nowotworem

Mam na imię Nikola. W 2015 r. zdiagnozowano u mnie ostra białaczkę szpikową. Przeszłam 4 chemioterapie i megachemioterapię przed przeszczepem szpiku. Mój dawca nie był w 100% zgodny, ale uratował mi życie i będę mu wdzięczna do końca życia. Marzę by być zdrową, chcę chodzić do szkoły, kina, spotykać się z koleżankami. Moje parametry nie są jeszcze prawidłowe, mam niską odporność i nie mogę narażać się na infekcje. Często mam przetaczaną krew, muszę być pod stałą opieką lekarzy. Jednak jestem cierpliwa, bo dostałam drugą szansę na życie. Wierzę, że kiedyś to ja będę mogła pomagać.

5769zł/10000zł

57.69%

Potrzebne jeszcze: 4231 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Leczenie i rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Nikola Niemiec (Trzajna) - ur. 2005 r.
Ostra białaczka szpikowa
Kadcza,
woj. małopolskie
Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5122 Nikola Niemiec (Trzajna)
Wsparło: 1Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

W połowie października 2015 r. u Nikoli zdiagnozowano poważną chorobę – ostrą białaczkę szpikową. Od tej pory przyjmuje chemioterapię, a jej życie diametralnie się zmieniło. Już nie spotyka się z koleżankami i kolegami na podwórku, tylko przebywa cały czas w izolatce, z której ze względu na złe wyniki badań nie może wychodzić. Ma niski poziom leukocytów, co powoduje, że bardzo szybko może nabawić się innych chorób.

Jej czas wypełniają badania, kroplówki, podawane przez stare pompy, które piszczą i domagają się wymiany. Stara się twórczo spędzać wolny czas. Ma młodszą siostrę, za którą bardzo tęskni, ponieważ rzadko się z nią widuje. Świat Nikoli, jej siostry i mamy bardzo się zmienił.

Nikola potrzebuje wsparcia na zakup lekarstw, dojazd kogoś ze specjalną żywnością dla niej, ponieważ przez ogromny brak apetytu w wyniku leczenia nie zawsze udaje jej się zjeść coś szpitalnego.

W imieniu Nikoli, jej mamy i siostry – prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na jej leczenie. Walkę o zdrowie Nikoli możecie śledzić na specjalnym profilu na Facebooku.

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota