Życie tylko z jedną prawidłowo wykształconą ręką jest trudne, ale walczę! 1

Życie tylko z jedną prawidłowo wykształconą ręką jest trudne, ale walczę!

Cześć! Jestem Piotruś. Urodziłem się z niewykształconą lewą dłonią. Od pierwszych miesięcy byłem rehabilitowany. Pomimo tego, że jestem mały wiem, że moja rączka jest inna, a to znacznie utrudnia mi nawet proste czynności. Często staram się dotrzymywać kroku we wspólnych zabawach moim braciom, ale bywa to bardzo trudne. Mama mówi, że szczególnie ważna jest rehabilitacja i ćwiczenia. Staram się jak mogę, aby poprawiać swoją sprawność, ale aby tak się stało moja rodzina potrzebuje wsparcia i pomocy. Mogą na Ciebie liczyć?

14587,07zł/11500zł

126.84%

Potrzebne jeszcze: 0 zł    Dane płatności

    Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojej wpłaty,
    obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów,
    o których mówi nasza polityka prywatności.

Dane płatności

Podsumowanie

Anonimowa wpłata 0,00 zł
Suma płatności 0,00 zł
Płacę

Twoje zamówienie

Wpłata
Ilość
Suma
Suma płatności 0,00 
Całkowita suma płatności 0,00 
  • Zapłać poprzez System płatności online Blue Media: płatność kartą płatniczą, przelewem bankowym on-line lub szybkim przelewem bankowym.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów, o których mówi nasza polityka prywatności.

Cel zbiórki - Rehabilitacja
Organizator - Sursum Corda
Piotr Pawlik - ur. 2014 r.
Niewykształcona lewa dłoń
Rytro,
woj. małopolskie

ZAKOŃCZONE

Zakończenie zbiórki 31 grudnia 2023KRS 00000 20 382 Cel szczegółowy:
5133 Piotr Pawlik
Wsparło: 0Promuj zbiórkę na swojej stronie

Wizytówki

Pobierz i wydrukuj

Plakat

Pobierz i wydrukuj

Zakładka do książek

Pobierz i wydrukuj

Baner na stronę

Pobierz i udostępnij

Obrazek na Facebook

Pobierz i udostępnij

O mnie

O nas 2

Piotruś urodził się z niewykształconą lewą dłonią. Od pierwszych miesięcy był rehabilitowany. Obecnie jest bardzo wesołym chłopcem, który codziennie odkrywa ciekawy świat. Mimo, że jest mały, zdaje sobie sprawę, że jego lewa rączka jest inna.

Chłopczyk przez swoją “inność” zmaga się z podstawowymi trudnościami w życiu codziennym. Nauka prostych czynności zabiera mu więcej czasu niż innym dzieciom i wymaga od niego sporo cierpliwości. Ma dwóch braci, jednego starszego, a drugie młodszego o 2 latka, z którymi tworzy zgrany zespół do zabaw. Bardzo lubi klocki, chociaż używanie ich jest dla niego trudniejsze niż dla jego braci, jednak dzielnie stara się dotrzymywać im kroku. Szczególnym wyzwaniem było pójście do przedszkola i nowe trudności z tym związane.

Piotruś codziennie w domu, z rodzicami, usprawnia rączkę poprzez drobne ćwiczenia i zabawę. Raz w tygodniu jeździ na rehabilitację do Stowarzyszenia Nadzieja w Nowym Sączu. Dla poprawienia sprawności oraz prawidłowej postawy wymaga bardzo intensywnej rehabilitacji. A na to potrzebne są środki finansowe. Możemy liczyć na Twoją pomoc?

Wspieraj nas

O nas 2
Zbiórka (ok) 3
Zebrana kwota